Ogłoszenia parafialne Parafia Gołkowice –13 czerwiec 2021r.

Parafia Gołkowice – 13 czerwiec 2021 r.

1. Przeżywamy XI Niedzielę Zwykłą. Uroczystości odpustowe ku czci Świętego Antoniego. Msze Św. o godz. 7.00; o godz. 8:00 (w Skrudzinie); 9:00; o 11.00 uroczysta suma z procesją. Po południu Nabożeństwo Fatimskie: o godz.14.30 Różaniec, Msza Św. i procesja z lampionami wokół kościoła.
2. Witamy serdecznie Księdza Dyrektora Tomasza Janik, który przewodniczy dzisiejszym uroczystościom i głosi Słowa Boże. Niech Święty Antoni wszystko obficie wynagrodzi.
3. Dziękuję za wszystkie ofiary składane na budowę kościoła. We wtorek w nowym kościele będzie montowany obraz Świętego Antoniego i ramy koło tego obrazu.
4. We wtorek o 17. 40 koronka i nowenna do Św. Antoniego.
5. W środę o godz. 17:30 Godzinki i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
6. W czwartek modlimy się do Świętej Rity.
7. Msze Święte w kaplicy w środę i piątek o godzinie 7.15.
8. W przyszłą niedzielę w Starym Sączu Diecezjalne Święto Rodziny ……komunikat…
9. Od przyszłej niedzieli rozpoczynamy odprawianie Mszy Świętych w kaplicy Dobrego Pasterza na Prehybie. Msza Św. na Prehybie o godzinie 13.30.
10. Dziękuję za ofiary na kościół:
– Nowożeńcem i narzeczonym.
– Pewna osoba i rodzina z Gołkowic Górnych
– pewna rodzina z Naszacowic i Gołkowic Dolnych
– osobom i rodzinom, które prosiły o anonimowość. Bóg zapłać.
11. Po Mszach Św. przy kościele można nabywać cegiełki loterii Św. Antoniego i losy loterii fantowej – można wygrać samochód i wiele innych cennych nagród.
12. W imieniu Parafii dziękuję Panu Janowi Lorek wykonanie podstawy pod figurę Świętego Antoniego i zmontowanie tej figury w kaplicy w Skrudzinie. Dziękujemy Mateuszowi Witnik za odnalezienie i odnowienie figury Świętego Antoniego.
13. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazety: Gość Niedzielny; Niedziela.
14. Można nabyć: Świece egzorcyzmowane. Świece na procesję fatimską. Różne wydawnictwa. Broszurki o naszej Parafii.
15. Ukazał się kolejny numer „Echa z Gołkowic” proszę zabrać do domu. Dziękujemy redakcji za przygotowanie i wydanie tego numeru.
16. Po Mszy Świętej odbędzie się poświęcanie lilii Świętego Antoniego. Ofiary za lilie zostaną przeznaczone na budowę kościoła.
17. Rada Sołecka z Gołkowic Górnych zwraca się z serdeczna prośbą do mieszkańców parafii o pomoc w zbieraniu kamieni na nowym boisku sportowym. Zbiórka we wtorek, tj 15 czerwca br. o godzinie 16.00.

Ks. proboszcz Kazimierz Koszyk