Ogłoszenia parafialne Parafia Gołkowice –20 czerwiec 2021r.

Parafia Gołkowice – 20 czerwiec 2021 r.

1. Przeżywamy XII Niedzielę Zwykłą. Msze Św. o godz. 7.00; o godz. 8:00 (w Skrudzinie); 9:00; 10:30 i 12:00; po południu /wcześniej/ o 14.50 Nieszpory i Msza Święta.
2. Dziękuję za wszystkie ofiary składane na budowę kościoła i utrzymanie parafii.
3. Msze Święte w kaplicy w Skrudzinie w środę, piątek o godzinie 7.15; w piątek na zakończenie roku szkolnego o godz. 9.00.
4. We wtorek i o 17. 40 koronka i nowenna do Św. Antoniego.
5. We wtorek Msza Św. w kaplicy u Sióstr, w intencji Siostry Romualdy, która przezywa swoje imieniny.
6. W środę o godz. 17:30 Godzinki i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
7. W czwartek modlimy się do Świętej Rity.
8. W czwartek przeżywamy Uroczystość Św. Jana Chrzciciela.
9. W piątek zakończenie roku szkolnego dla szkół. Msza Święta w intencji Szkoły Podstawowej w Gołkowicach będzie w przyszłą niedzielę o godzinie 10.30. W kaplicy w Skrudzinie dla Szkoły Podstawowej w Skrudzinie Msza Święta w piątek o godzinie 9.00. Zapraszamy dzieci, rodziców, katechetów, nauczycieli, wychowawców i pracowników szkół.
10. W przyszłą niedzielę o godzinie 12.00 uroczystości 50 – lecia kapłaństwa Księdza Mariana Myjak, naszego rodaka, pracującego w Jodłowej.
11. Serdecznie zapraszam wszystkie delegacje, przedstawicieli: władzy samorządowej, sołtysów, grupy, stowarzyszenia, dzieci, DSM, Bractwo Dzieciątka Jezus, LSO, młodzież, KSM, AK, Caritas Parafialny, OSP, Seniorów, Parafian.
O godzinie 12.00 przed Mszą Święta składanie życzeń
12. Dziękuję również za ofiary:
– pewna rodzina z Gołkowic Dolnych
– narzeczonym i nowożeńcom
– pewna osoba z Gołkowic Górnych
– Maria Klag z rodziną z Moszczenicy
– Ksiądz Józef Buźniak
– osobom i rodzinom, które prosiły o anonimowość. Bóg zapłać.
13. Zapowiedzi przedmałżeńskie…… x4……patrz kartki……
14. Składamy najlepsze życzenia wszystkim solenizantkom i solenizantom, szczególnie noszących imię Św. Jana. Wśród solenizantów: przewodniczącemu Rady Parafialnej, szafarzom Eucharystii.
15. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazety: Gość Niedzielny; Niedziela, Przewodnik
Miłujcie się i Mały Gość Niedzielni.
16. Serdecznie zapraszamy do nabywania cegiełek Świętego Antoniego, losów z loterii fantowej. Można Wygrać samochód osobowy i wiele innych nagród.
17. Uprzejmie proszę o pomoc i składanie różnych rzeczy na cegiełki i loterię
18. Dziękuje za piękne przygotowanie i przeżycie odpustu i 40 – lecia kapłaństwa Księdza Grzegorza Szewczyk.

Ks. proboszcz Kazimierz Koszyk