Ogłoszenia parafialne Parafia Gołkowice – 12 luty 2023 r.

1. Przeżywamy 6 Niedzielę Zwykłą. Msze Św. o godz. 7.00; o godz.  8:00  (w Skrudzinie); 9:00; 10:30 i 12:00 ; Po południu o godz. 14.50/wcześniej/ Nieszpory i Msza Święta.
  2. Serdecznie witamy Zespół „Zbrucz „ z Ukrainy.
  3. Bóg zapłać za ofiary składane dzisiaj na budowę kościoła, utrzymanie parafii.
  4. W poniedziałek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 7.00 do 18.00. Modlitwy do Świętego Charbela.
  5. We wtorek modlitwy do Świętego Antoniego. Święto Świętych: Cyryla i Metodego, patronów Europy. Wspomnienie Św. Walentego.
  6. W środę o godz. 17.30 Godzinki i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  7. W czwartek modlitwy do Świętej Rity.
  8. W przyszłą niedzielę Nabożeństwo 40-godzinne. Zapraszam i proszę o prowadzenie adoracji:

–  od godz.13.00 do 14.00 – mieszkańców Gabonia – Praczki i Skrudziny o prowadzenie adoracji prosimy Panią Lidie Szewczyk

– od 14.00 do 14.15 – adoracja indywidualna, prywatna

–  od 14.15 do 15.00: zapraszamy na adorację Akcję Katolicka.

1. Z całego serca dziękujemy w imieniu całej parafii Państwu: Renacie i Andrzejowi Zych i ich firmie i rodzinie za pomoc w organizacji balu charytatywnego.
  2. W imieniu naszej Parafii dziękuję za ofiary na kościół:
  • Pewna osoba z Gołkowic Dolnych
  • Pewna Rodzina z Olszanki
  • Marta i Józef Czerpak – Skrudzina
  • Małgorzata i Łukasz Hilgier z Łącka
  • Małgorzata i Jan Tokarczyk
  • Osobom i rodzinom anonimowym i tym, którzy wpłacili ofiary na konto parafialne
  1. Uprzejmie prosimy o fundowanie kinkietów oraz witraży do nowego kościoła.
  2. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazety: Gość Niedzielny. Niedziela i inne wydawnictwa.
  3. W przyszłą niedzielę do puszek będą zbierane ofiary na pomoc poszkodowanym w trzęsieniu ziemi w Turcji i Syrii. Osoby i rodziny znajdują się w bardzo trudnej sytuacji, okażmy im pomoc.
  4. W imieniu Caritas Diecezjalnego uprzejmie proszę o włączenie się w akcję druga „Paczka dla Ukrainy”. Akcja będzie trwała do 2 marca. Przy wyjściu z kościoła i w zakrystii można zabrać sugerowaną listę produktów. Waga paczki około 15 kg. Produkty lub całą przygotowana paczkę dostarczmy na plebanię. Będą przepakowane w specjalne kartony i zabierze je Caritas. Prosimy, aby paczkę przygotować indywidualnie, kilka rodzin, grupowo. Można składać pojedyncze produkty.
  5. W tym tygodniu odbędą się spotkania:

– zbiórka ministrantów i lektorów w kaplicy w Skrudzinie w środę o g. 16.30;

– zbiórka aspirantów, czyli kandydatów na ministrantów na wikarówce

w czwartek o godz. 16.30 /zapraszamy chłopców zwłaszcza z klas 3;

– spotkanie kandydatów do Bierzmowania w czwartek o godz. 18.00;

– zbiórka ministrantów i lektorów w piątek o godz. 16.30:

– spotkanie młodzieży z KSM-u  w piątek o godz. 19.00;