Ogłoszenia parafialne Parafia Gołkowice – 11 grudnia 2022 r.

1. Przeżywamy III Niedzielę Adwentu. „ Gaudete” – „Radujcie się w Panu”. Msze Św. o 6.30; 8:00 (w Skrudzinie); 9:00;10.30 i o 12:00. Po południu o godz.14.50 /wcześniej/ Nieszpory i Msza Św.
  2. Bóg zapałać za ofiary na budowę nowego kościoła, utrzymanie i funkcjonowanie parafii.
  3. Dziękujemy za ofiary składane dzisiaj do puszek na pomoc dla Ukrainy, osoby i rodziny dotknięte wojną.
  4. Zapraszamy do udziału w Roratach. Roraty w Gołkowicach o 6.30 w kaplicy codziennie o 7.00 w niedzielę o godz. 8.00.
  5. W poniedziałek adoracja przez cały dzień.
  6. We wtorek przeżywamy 41 rocznicę stanu wojennego. Modlimy się za ofiary stanu wojennego. Zapraszamy do zapalenia świecy w oknie naszych domach, mieszkań o godz. 19.30 – światło wolności.
  7. We wtorek modlitwy do Świętego Antoniego i wspomnienie Świętej Łucji.
  8. W środę  o 17.30 Godzinki i nowenna do Matki Bożej. Wspomnienie Św. Jana od Krzyża.
  9. W czwartek modlitwy do Świętej Rity.
  10. W piątek rozpoczęcie Nowenny do Dzieciątka Jezus
  11. Panowie Organiści z całego serca dziękują za serdecznie przyjęcie, za życzliwość, złożone ofiary . Bóg zapłać.
  12. W sobotę od godz. 10.00 na plebani będą rozdawane rzeczy na święta. Prosimy o zgłaszanie się po odbiór tych rzeczy . Zainteresujmy się sąsiadami osobami potrzebującymi, znajomymi zgłośmy ich potrzeby. Bardzo prosimy o podjeżdżanie i zabieranie produktów dla siebie i innych.
  13. Bóg zapłać za ofiary na kościół:
    –  Organistom: Paweł Kozieński,  Stanisław Adamczyk
    – Sylwia i Krzysztof Ubik z Golkowic Dolnych
    – pewna rodzina z Gołkowic Górnych
    – pewnej osobie z Kadczy
    – Weronika z Woli Piskulinej
    – Pewna osoba z Gołkowic Dolnych
    –  Wszystkim ofiarodawcom anonimowym i tym, którzy wpłacili ofiary na konto parafialne  Bóg zapłać.
  1. Zapraszamy na kiermasz świąteczny. Można nabyć wiele ciekawych rzeczy. Stroiki.
  2. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazety: Gość Niedzielny, Niedziela i inne.
  3. Nabywajmy świece na stół wigilijny
  4. W przyszły poniedziałek – 19 grudnia w naszej parafii Spowiedź Święta adwentowa: o godzinie 8.30 dodatkowa Msza Św. Spowiedź od 9.00 do 12.00 – pół godzinna przerwa od 10.00 do 10.30; i od 14.00 do 17.00 – przerwa od 15.30 do 16.00. W kaplicy w Skrudzinie Spowiedź od 10.45 do 11.45. O godzinie 17.00 Msza Święta. Zapraszamy wszystkich do skorzystania ze spowiedzi, by pięknie, owocnie przeżyć Wigilię i Święta.
  5. W imieniu całej Parafii serdecznie dziękujemy Caritas Parafialnemu, SZKC, KSM, wszystkim ofiarodawcom, firmom za pracę, przekazane dary i wielką pomoc dla osób i rodzin potrzebujących.
  6. Spotkania w tym tygodniu:
  • Zbiórka LSO ze Skrudziny w środę o godz.17.00 w kaplicy
  • Spotkanie modlitewne młodzieży klas 8 przed bierzmowaniem w środę o godz.18.00
  • Zbiórka ministrantów i lektorów w piątek o godz. 17.00
  • KSM – u w piątek po Mszy Św. wieczornej