Ogłoszenia parafialne Parafia Gołkowice – 1 stycznia 2023 roku

1. Przeżywamy Nowy Rok- Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki – Maryi. Światowy Dzień Modlitwy  o pokój. Msze Św. jak w niedzielę. Po południu o 14.50/wcześniej/ Nieszpory i Msza Św.
  2. Odszedł do Domu Pana Ojciec Święty Benedykt XVI. Módlmy się w Jego intencji.
  3. W poniedziałek adoracja przez cały dzień.
  4. We wtorek modlitwy do Świętego Antoniego.
  5. W środę Godzinki i Nowenna do MBNP.
  6. W czwartek pierwszy czwartek miesiąca. Godzina Święta od godz.17.00.
  7. W piątek Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Msze Święte jak w niedzielę. Po południu o 14.50 / wcześniej/ Nieszpory i Msza Święta.
  8. W piątek 6 stycznia zapraszamy na Orszak Trzech Króli.
  9. Kapłani do chorych w tym miesiącu nie  pojadą ze względu na uroczystość.
  10. W piątek będą do zabrania kadzidło i kreda, będziemy je poświęcać.
  11. W piątek do puszek będą zbierane ofiary na misje i kraje misyjne.
  12. Pierwsza Sobota miesiąca: od 17.00 wystawienie Najświętszego  Sakramentu; adoracja, medytacja, różaniec i Msza Św.
  13. Msze Św. w kaplicy – Skrudzinie w środę  7.00, w piątek o godzinie 8.00.
  14. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic w Różach.
  15. Dziękuję za zorganizowanie kolędy misyjnej: Siostrze Przełożonej Agacie, Siostrze Izajaszy; Aleksandrze Biel;  Pani Teresie Janik, Paniom ze Skrudziny,  wszystkim opiekunom, rodzicom, młodzieży i dzieciom. Wam za pomoc w przeprowadzeniu kolędy misyjnej, życzliwość i złożone ofiary. Bóg zapłać.
  16.  Za zmarłą Maria Koza z Golkowic Górnych zostanie odprawionych 21 Mszy Św. od uczestników pogrzebu. I około 200 Mszy Św. zamówionych.
  17.   Zapraszamy na bal charytatywny i Dzień Seniora
  18.  Bóg zapłać za ofiary na kościół:
    •  Pewna Rodzina z Golkowic Górnych
    •  Rodzina Michalik z Gołkowic Górnych
    •  Maria i Antoni Szewczyk z Gołkowic Górnych
    •  Karolina i Mariusz Janik ze Skrudziny
    •   Wszystkim ofiarodawcom anonimowym Bóg zapłać.
  19. OSP w Gołkowicach Górnych serdecznie dziękuje mieszkańcom Gołkowic Górnych, Dolnych i Mostek, za miłe serdeczne przyjęcie strażaków z kalendarzami i przekazuję najlepsze życzenia noworoczne
  20. Kolęda wizyta duszpasterska
  21. Przy wyjściu z kościoła, w przedsionku/ jest  do zabrania harmonogram wywozu śmieci.
  22. Wychodząc zabierzmy „Echo z Gołkowic”.