Ogłoszenia parafialne Gołkowice 9 luty 2020 r

 1. Przeżywamy 5 Niedzielę Zwykłą.  Msze Św. o godz. 7.00; o godz.  8:00  (w Skrudzinie); 9:00 , 10:15 ; katecheza dla dzieci/w ramach katechezy adoracja/ ; 10:30 i 12:00 ; o 14:50: Nieszpory  i Msza Święta.
 2. Dziękujemy za ofiary składane dzisiaj na budowę nowego kościoła.
 3. We wtorek będziemy przeżywać Światowy Dzień Chorego – NMP z Lourdes. Zapraszamy na specjalną Msze Św. o godz.14.00;  połączoną z udzieleniem Sakramentu Chorych i błogosławieństwem lurdzkim. Zapraszamy Seniorów, osoby starsze, chore, powyżej 60 – go roku życia. Prosimy, aby pomóc  tym osobom przybyć do kościoła.
 4. We wtorek  o 17.40 koronka i nowenna do Św. Antoniego.
 5.  W środę o godz. 17.30 Godzinki i Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 6. W Czwartek modlitwy do Św. Rity.
 7. W piątek Święto patronów Europy Św. Cyryla i Metodego.
 8. W przyszłą niedzielę Nabożeństwo 40-godzinne. Zapraszam i proszę o prowadzenie adoracji:
  1. od godz.13.00 do 14.00 – mieszkańców Gołkowic Górnych o prowadzenie adoracji prosimy: Panie: Stanisława Krzak, Zofia Szewczyk, Maria Przychocka, Aniela Król.
  2. od 14.00 do 14.50 – zapraszamy mieszkańców Gołkowic Dolnych o prowadzenie   adoracji prosimy Koło Radia Maryja.
 9. W imieniu całej Parafii z całego serca dziękuję Państwu Angelice i Grzegorzowi Klag Firmie „Zacisze” oraz Marii i Henrykowi Klag  za całkowicie bezinteresowne  przygotowanie Balu Charytatywnego i Dnia Seniora. Dziękuję rodzinie, pracownikom Zacisza. Z całego serca dziękujemy za bezinteresowność, za wszelkie dobro i życzliwość. Jedyny koszt balu to orkiestra. Cały dochód z balu został przekazany na budowę nowego kościoła.
 10. Dziękujemy Komitetowi Organizacyjnemu na ręce Pani Małgorzaty Niemiec, Wandzie Ubik, sołtysom, Caritas Parafialnemu na ręce Pani Bogusławy Niesporek, radnym.
 11. Dziękuję za wszelkie dobro i pomoc w organizacji balu i dnia seniora: – Paweł i Ewa  Pawlik ich Firmie Polwid; Zarządowi Owocu Łąckiego. Państwu Renacie i Andrzejowi Zych, ich firmie. Wszystkim za wszelkie dobro Bóg zapłać.
 12. Z całego serca dziękujemy wielu naszym parafianom, którzy licznie i pięknie  uczestniczyli w  tych uroczystościach, za owocny walczyk czekoladowy. Firmie Rolbud: Zofia i Władysław Sychowski; Iwona i Krzysztof Sychowski  Bóg zapłać.  
 13. W imieniu parafii dziękuję wszystkim za ofiary na kościół:
  1. Pewna rodzina z Gabonia Praczki
  2. Pewna Rodzina z Gołkowic Dolnych i Naszacowic
  3. Małgorzata i Jan Tokarczyk z Golkowic Górnych
  4. Marta i Józef Czerpak ze Skrudziny
  5. Osobom i rodzinom anonimowym i tym którzy wpłacili ofiary na konto.
 14. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazety: Gość Niedzielny. Niedziela, Przewodnik Katolicki .
 15. Można nabyć ciekawe książki i modlitewniki do Świętej Rity oraz książkę – folder ukazujący Kardynała Stefana Wyszyńskiego.
 16. Na ołtarzu Matki Bożej możemy zobaczyć obraz MBNP do nowego kościoła. Będzie umieszczony w specjalnych mosiężnych ramach. Jeszcze raz dziękujemy Księdzu Stanisławowi Sowińskiemu za ofiarowanie tego obrazu – ikony. Bóg zapłać.