Ogłoszenia parafialne Gołkowice 5 styczeń 2020 r

1. Przeżywamy 2  Niedzielę po Bożym Narodzeniu. Msze Święte jak w każdą niedzielę, po południu o godz. 14.50/wcześniej/ Nieszpory i Msza Święta.  Niedziela adoracyjna. Po Mszy Świętej pozostańmy na adorację,. Dzisiaj jest  zmiana tajemnic w Różach.
  2. Jutro w poniedziałek Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli.  Msze Św. o 7.00, 8:00 (w Skrudzinie); 9:00, o 10.30 i o 12:00/Msza Św. rozpocznie się po przyjściu Orszaku Trzech Króli/ i po południu o godz. 14.50/wcześniej/ Nieszpory i Msza Święta. Jest uroczystość obowiązkowa. Na każdej Mszy Świętej poświęcenie złota, kadzidła, mirry i kredy.
  3. Zapraszamy na Orszak Trzech Króli
  4. Bóg zapłać za ofiary na budowę kościoła.
  5. We wtorek o 17.40 koronka i nowenna do Św. Antoniego.
  6. W środę o 17.30: godzinki i nowenna do Matki Bożej.
  7. W czwartek modlitwy do Św. Rity
  8. Zapraszamy na bal charytatywny
  9. W przyszłą niedzielę, niedziela Chrztu Pańskiego.
  10. Msze Święte w kaplicy w Skrudzinie w środę i piątek o godzinie 17.00.
  11. W przyszłą niedzielę składka na budujący się nowy kościół . Wspierajmy to wielkie i piękne dzieło.
  12. Bóg odwołał do wieczności + Śp. Tadeusza Olszowskiego z Gołkowic Dolnych. Dziękujemy Rodzinie za przekazanie ofiar z Mszy Św. od uczestników pogrzebu na budowę  nowego kościoła.
  13.  Bóg zapłać za ofiary na kościół:
    1. Nowożeńcy: Paulina Cebula i Marcin Wiergowski
    2. Dziękujemy Pani Monice Krzak z Gołkowic Górnych za przekazanie ofiar z wypożyczania strojów dla kolędników misyjnych. Dziękujemy za wszelkie dobro za to, że wiele osób może skorzystać ze strojów potrzebnych na różne okazje.
    3. Helena i Mieczysław Banach z Gołkowic Górnych
    4. Pewna rodzina z Gabonia Praczki
    5. Rodziny anonimowe z Gołkowic Górnych
    6. Wszystkim ofiarodawcom anonimowym i tym, którzy wpłacili ofiary na konto – Bóg Zapłać
  14. Kolęda – Wizyta duszpasterska
  15. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazety: Gość Niedzielny. Promyczek Dobra i Mały Promyczek Dobra. Nabywajmy kalendarze naszej Parafii.
  16. Zaproszenie na jasełka do szkoły w Skrudzinie