Ogłoszenia parafialne Gołkowice 3 listopad 2019 r

1. Przeżywamy XXXI  Niedzielę. Msze Św. jak w każdą niedzielę. O godz.14.50/wcześniej/ koronka za zmarłych i wypominki.  Dzisiaj jest zmiana tajemnic w różach.
  2. Do 8 listopada można i trzeba uzyskać odpusty i ofiarować za zmarłych.
  3. Codziennie pół godziny przed Mszą Św. z wyjątkiem środy wypominki i koronka za zmarłych.
  4. W poniedziałek wspomnienie Św. Karola Boromeusza.
  5. We wtorek modlitwy do Św. Antoniego.
  6. W środę godzinki i nowenna do Matki Bożej.
  7. W środę po Mszy Św. wieczornej na plebani spotkanie Parafialnego Zespołu Synodalnego. Zapraszamy osoby, które tworzą ten zespół na spotkanie.
  8. W czwartek modlitwy do Św. Rity.
  9. W sobotę Msza Święta w intencji Koła „Darz Bór” – myśliwych w naszej parafii o godz. 18.00.
  10. W przyszły poniedziałek będziemy  przeżywać Rocznicę Odzyskania Niepodległości. Narodowe Święto Niepodległości.  Msze Św. będą  o godz. 7.30: montaż słowno muzyczny i Msza o godz.8.00……..(patrz program) Św. Po Mszy Św. Apel poległych na cmentarzu;10.30 i  o 12:00. Po południu w kaplicy w Skrudzinie o 14.00 i w kościele o godz.15.00  Msza Św.
  11. W przyszłą niedzielę ofiary na budowę nowego kościoła. Wspierajmy to wielkie i piękne dzieło.
  12.  Zostały zamontowane główne drzwi do nowego kościoła, dębowe, antypaniczne. Możemy podejść i zobaczyć. Uprzejmie prosimy, jeżeli ktoś byłby gotowy dofinansować te drzwi będziemy ogromnie wdzięczni.
  13. Na święto narodowe udekorujmy nasze domy i mieszkania flagami.
  14. Bóg odwołał do wieczności Śp. + Zbigniewa Kołdras z Gołkowic Górnych; dziękujemy za ofiary z Mszy Św. od uczestników pogrzebu przekazane na budowę kościoła, oraz + Śp. Jakuba Citak ze Skrudziny. Dziękujemy za ofiary z Mszy Św. od uczestników pogrzebu przekazane na budowę kościoła.  Bóg zapłać.
  15. Bóg zapłać za ofiary na budowę nowego kościoła.
  16. Bóg zapłać za ofiary na kościół:
    1. Parafia pw. Św. Stanisława Kostki w Tarnowie / głosiłem kazania/
    2. Pewna Rodzina z Gołkowic Górnych
    3. Rodzina  z Nowego Sącza
    4. Wszystkim ofiarodawcom anonimowym Bóg zapłać.
  17.  Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazety: Gość Niedzielny; Niedziela.
  18.  Zapraszamy na pielgrzymkę: Pielgrzymka do Lichenia
    W planie:
    1. Jasna Góra- Msza Święta i obiad
    2. Sanktuarium w Gidlach- zwiedzanie i poznanie historii
    3. Sanktuarium w Licheniu- droga Krzyżowa, zwiedzanie, nocleg, Msza Święta
    4. Koszt 200zł
      Zachęcamy do zapisywania się całymi rodzinami i prywatnie.