Ogłoszenia parafialne Gołkowice 29 grudzień 2019 r

 1. Przeżywamy Niedzielę w oktawie  Bożego Narodzenia – Święto Najświętszej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa. Msze Św.: o 7.00, 8:00 (w Skrudzinie); 9:00, 10.30 i o 12:00. Po południu o 14.50/wcześniej/ Nieszpory i Msza Św.  
 2. Przeżywamy Oktawę po Bożym Narodzeniu.   
 3. We wtorek zakończenie „Starego Roku”. Nabożeństwo dziękczynno-przebłagalne o godz. 15:00. Nieszpory połączone z Mszą Św. potem wystawienie Najświętszego Sakramentu i Suplikacji. Podsumowanie całego roku.
 4. Msza Święta w kaplicy u Sióstr Karmelitanek Dzieciątka Jezus będzie w Sylwestra, 31 grudnia,  o godz. 22.00.
 5. Zapraszamy na Sylwestra na Prehybę. Msza Św. o godz. 23.00 i powitanie Nowego Roku. Mszy Św. będzie przewodniczył, Ks. Tomasz Koźbiał.
 6. W środę  Nowy Rok- Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki – Maryi. Światowy Dzień Modlitwy  o pokój. Msze Św. jak w niedzielę. Uroczystość obowiązkowa.  
 7. W czwartek pierwszy czwartek miesiąca. Godzina Święta od godz.17.00.
 8. W tym tygodniu przeżywamy pierwszy piątek miesiąca. Wspieramy duchowo i modlitewnie misje święte. Kapłani do chorych w tym miesiącu nie  pojadą ze względu na kolędę. Księża chodzą po kolędzie.  
 9. Pierwsza Sobota miesiąca: od 17.00 wystawienie Najświętszego  Sakramentu; adoracja, medytacja, różaniec i Msza Św.
 10. Msze Św. w kaplicy – Skrudzinie w środę – Nowy Rok o godz.8.00  i piątek o godz. 7.00.
 11. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic w Różach.  
 12. Dziękuję za zorganizowanie kolędy misyjnej: Siostrze Przełożonej Donacji; Ks. Andrzej Papież, Pani Teresie Janik, Paniom ze Skrudziny, Grzegorz Gorczowski;  wszystkim opiekunom, rodzicom, młodzieży i dzieciom. Wam za pomoc w przeprowadzeniu kolędy misyjnej, życzliwość i złożone ofiary. Bóg zapłać.
 13. Dziękujemy Rodzinie + Śp. Stanisława Korona z Gołkowic Dolnych za przekazanie ofiar z Mszy Świętych od   na budowę kościoła.  
 14. Zapraszamy na bal charytatywny
 15. Próba scholii w sobotę o godzinie 10.00 na wikarówce.
 16. Informujemy, że pomieszczenie w budynku gospodarczym nad garażami i toaletami zostanie od 1 stycznia 2020 r. wynajęte drukarni. Dochód z wynajmu zostanie przeznaczony na budowę kościoła. Z drukarni można będzie korzystać, zamawiać różne rzeczy: banery, zaproszenie itd.
 17. Bóg zapłać za ofiary na kościół:
  1. Ofiary z Mszy Świętych od uczestników pogrzebu za Śp. + Stanisława Korona.
  2. Zofia i Wojciech Szewczyk ze Skrudziny.
  3. Pewna osoba z Gabonia Praczki  
  4. Wszystkim ofiarodawcom anonimowym Bóg zapłać.
 18. Wizyta duszpasterska na bieżący tydzień w aktualnościach na stronie głównej www.parafiagolkowice.pl