Ogłoszenia Parafialne Gołkowice 27 październik 2019 rok

 1. Przeżywamy XXX  Niedziela – Uroczystość: Rocznica Poświęcenia Kościoła Miejscowego. Niedziela synodalna. Msze Św. do południa jak w każdą niedzielę. Po południu o godz. 15.00 Różaniec i Msza Św.  
 2. We wtorek koronka i nowenna do Świętego Antoniego.
 3. W środę Godzinki i nowenna do MBNP.
 4. W czwartek  Spowiedź Święta przed uroczystością Wszystkich Świętych, Dniem Zadusznym i pierwszym piątkiem od 14.00 do 17.30; z przerwą o 15.30 .
 5. W czwartek  zakończenie nabożeństw różańcowych. Zapraszamy wszystkie dzieci, młodzież młodszą i starszą oraz studentów.
 6. W Piątek Uroczystość Wszystkich Świętych. Msza Św. o: 7.00; 8:00 (w Skrudzinie); 9:00;10.30 i o 13:00:  Msza Św. nieszpory i procesja na cmentarz.
  Zapraszamy wszystkich do udziału w tych uroczystościach o godz.13.00. Na cmentarzu zechciejmy czynnie uczestniczyć w modlitwach, pozostańmy do końca procesji. W czasie procesji na cmentarz będzie poświęcenie zniczy i kwiatów na grobach naszych bliskich.
 7. W sobotę  Wspomnienie Wszystkich Wiernych zmarłych ( Dzień Zaduszny) Msze Św. o godz. 7.00; 8.00 – w Skrudzinie; 9.00; 10.30 i po południu o godz. 15.00  Msza Św.   
 8. Bóg zapłać za ofiary składane w uroczystość Wszystkich Świętych  do puszek przy bramach cmentarza na Seminarium Duchowne w Tarnowie.
 9.  W Dzień Zaduszny podczas Mszy Św. również będą zbierane ofiary na utrzymanie Seminarium Duchownego w Tarnowie.
 10.  Od 1 do 8 listopada codziennie można i trzeba zyskać odpust zupełny i ofiarować za zmarłych.   
 11.  Po niedzieli 3 listopada  koronka do za zmarłych  połączona z  wypominkami pół godziny przed Mszą Św. w kościele i kaplicy. W niedziele o godz. 15.00.  
 12.  W tym tygodniu przeżywamy:
  1. W czwartek  modlitwy do Św. Rity.
  2. I Piątek miesiąca: ze względu, że w pierwszy piątek przypada w Uroczystość Wszystkich Świętych  kapłani nie pojadą do chorych.
  3. I Sobota o godz. 14.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu. Prosimy, aby półgodzinna adorację prowadziło Koło Radia Maryja.
 13.   Bóg zapłać za ofiary na kościół: 
  1. Pielgrzymi do Sandomierza i Radecznicy = 1000 zł /dziękujemy Mateuszowi Witnik za zorganizowanie tej pielgrzymki/.
  2. Ciągło Rozalia z rodziną z Gołkowice Dolnych
  3. Genowefa i Edward Luty z Golkowic Dolnych
  4. Pewna Rodzina z Gołkowic Dolnych
  5. Wszystkim ofiarodawcom anonimowym i tym, którzy wpłacili ofiary na konto parafialne,  Bóg zapłać.
 14. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazety: Gość Niedzielny/płyta z filmem o Lourdes/; Niedziela.
 15.  Zapowiedzi przedmałżeńskie….patrz karta x1.
 16.  Serdeczna prośba do wszystkich parafian, osób i rodzin modlących się w naszych kościoła: bardzo prosimy, aby na Msze Św., nabożeństwa wchodzić do kościoła, kaplicy. Kościoły są ogrzewane.
 17.  Prośba odnośnie parkowania: bardzo prosimy, by samochody parkować na parkingach, również za starym kościołem, jest przygotowana duża cześć parkingu/ łatwiej będzie wyjeżdżać/. Nie wolno parkować na chodnikach. Absolutnie nie wolno parkować po obydwu stronach drogi. Zachowajmy rozsądek i nie narażajmy się na problemy.
 18. Państwo Angelika i Grzegorz Klag z rodziną udostępniają na ten czas parking koło Domu Weselnego „Zacisze”, można parkować. Dziękujemy   za życzliwość.