Ogłoszenia parafialne Gołkowice 22 marzec 2020 r

1. Przeżywamy  IV Niedzielę Wielkiego Postu – nazywana Laetare – Raduj się Jerozolimo.  Msze Św. o godz. 7.00; o godz.  8:00  (w Skrudzinie); 9:00, 10:30 i 12:00; dodatkowa o 14.00 w kościele i o 14.00 – w kaplicy i o 16:00.
  2. Na stronie internetowej naszej parafii jest dostępna Kalwaryjska Droga Krzyżowa z naszego kościoła. Zapraszamy do skorzystania.
  3. Dzisiaj o godz. 9.00 będzie transmitowana Msza Święta online na facebooku.
  4. Przeżywajmy  Drogi Krzyżowe i Gorzkie Żale w domach z całymi rodzinami.
  5. Dziękujemy za ofiary składane na budowę kościoła i utrzymanie parafii wpłacane na konto parafialne. Bóg zapłać.
  6. We wtorek  o 17.40 koronka i nowenna do Św. Antoniego.
  7. Nie będzie Mszy Świętej  o uzdrowienie, uwolnienie z Ojcem Pacyfikiem. Została odwołana.
  8. W środę przeżywamy Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Dzień Świętości Życia. Starajmy się podjąć duchową adopcję.
  9. W środę  o 17.30: Godzinki i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  10. W czwartek modlimy się do Św. Rity
  11. Wszystkim solenizantkom i solenizantom składamy najlepsze życzenia….
  12. Zapowiedzi przedmałżeńskie
  13. Pielgrzymka została odwołana będzie przełożona na późniejszy termin . Prosimy osoby , które dokonały wpłaty, aby odebrali ja w zakrystii.
  14. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazety: Gość Niedzielny. Niedziela i inne.
  15. Można nabywać  baranki i świece – paschaliki  na stół wielkanocny.
  16. Wychodząc z kościoła i w zakrystii można nabyć sakramentalia: egzorcyzmowane: wodę, sól, olej i świece.
  17. Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii zostały odwołane.
  18. Msze Święte za zmarłego + Śp. Jerzego, Wojciecha Stolarskiego są wywieszone na tablicy ogłoszeń i stronie internetowej.
  19. Przestrzegajmy zarządzeń, które teraz obowiązują. Prosimy rodziców, żeby dopilnowali, by dzieci i młodzież nie grała na orliku itd…….
  20. Ks. Antoni Lorczyk odprawi Msze Święte za Śp. + Stanisława Maśko i + Śp. Mariana Łękawskiego są podane na stronie i tablicach ogłoszeń.