Ogłoszenia Parafialne Gołkowice 20 październik 2019

1. Przeżywamy 29  Niedziela – Niedziela Misyjna. Msze Św. o 7.00; 8.00 (w kaplicy); 9.00; 10.15 – katecheza dla dzieci – rozdawanie nagród; 10.30;12.00 i o 15.00 Różaniec i Msza Święta. Rozpoczynamy tydzień misyjny.
  2. Dziękujemy za ofiary składane na budowę nowego kościoła.
  3. We wtorek liturgiczne wspomnienie św. Jana Pawła, papieża
  4. We wtorek modlitwy do Św. Antoniego.
  5. We wtorek zapraszamy młodzież klas ósmych wraz z jednym z rodziców, przygotowujących się do przyjęcia bierzmowania, na różaniec i spotkanie po różańcu w kościele.
  6. W środę o godz. 17.30  Godzinki  i nowenna  do Matki Bożej.
  7. W czwartek modlitwy do Św. Rity .
  8. W piątek zapraszamy na spotkanie dzieci klas trzecich, przygotowujących się do pierwszej Komunii Św., wraz jednym z rodziców, na godzinę 17.15. Później Msza Św. i Różaniec.
  9. W przyszłą niedzielę Uroczystość Poświęcenia miejscowego kościoła.
  10. Przygotujmy cmentarz, groby naszych bliskich na zbliżające się uroczystości
  11. Zabierzmy kartki na wypominki roczne i listopadowe.
  12. Bóg zapłać za ofiary na kościół:
    1. Stanislaw Niemiec z Kadczy
    2. Pewna Rodzina z Naszacowic
    3. Pewna rodzina z Moszczenicy
    4. Wszystkim ofiarodawcom anonimowym i tym, którzy ofiary wpłacili na konto. Bóg zapłać.
  13. Bóg odwołał + Śp. Jana Janik z Gołkowic Górnych. Dziękujemy rodzinie za przekazanie ofiar z Mszy Świętych od uczestników pogrzebu na budowę kościoła.
  14.  Dziękujemy dzieciom, młodzieży, rodzinom za wykonanie pięknych różańców. Dziękujemy właścicielom i pracownikom Sklepu ABC z Gołkowic Górnych: Małgorzacie i Marianowi Niemiec za wykonanie pięknych nagród za różańce.
  15. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazety: Gość Niedzielny; Niedziela.
  16. Zwróćmy uwagę: z soboty na niedzielę: z 26 na 27 października,  nastąpi zmiana czasu.