Ogłoszenia parafialne Gołkowice 19 styczeń 2020 r

1. Przeżywamy 2 Niedzielę Zwykłą. Msze Św. o godz. 7.00; o godz. 8:00 (w Skrudzinie); 9:00; 10:30 i 12:00; o 14:50/wcześniej/ Nieszpory i Msza Św.
  2. Bóg zapłać za ofiary na budowę kościoła.
  3. Trwa tydzień modlitwy o jedność chrześcijan
  4. We wtorek przeżywamy Dzień Babci. Wspomnienie Św. Agnieszki.
  5. W środę przeżywamy Dzień Dziadka.
  6. Wszystkim babciom i dziadkom składamy najlepsze życzenia, otoczmy ich naszą modlitwą i życzliwością.
  7. We wtorek o 17.40: koronka i nowenna do Św. Antoniego.
  8. W środę o 17.30 Godzinki i nowenna do Matki Bożej.
  9. W środę spotkanie dzieci klas III wraz z jednym z rodziców przygotowujących się do pierwszej Spowiedzi i Komunii Świętej – zapraszamy na Nowennę i Mszę Św. na godz. 18.00, spotkanie po Mszy Świętej.
  10. W czwartek modlimy się do Św. Rity.
  11. W piątek wspomnienie Św. Franciszka Salezego
  12. W sobotę  przeżywamy Święto nawrócenia Świętego  Pawła.
  13. W imieniu całej parafii dziękujemy za ofiary na kościół:
    1. Ofiary z Mszy Św. od uczestników, pogrzebu + Śp. Józefa Kołodziej
    2. Dziękujemy Annie i Zdzisławowi Warzecha za materialne ofiary, bezinteresowne użyczenie sprzętu i wszelkie pomoc i dobro.
    3. Maria i Czesław Masternak  – Gołkowice Dolne
    4. Rodzina z Naszacowic
    5. Rodzina z Nowego Sącza / pochodząca z naszej parafii/
  14.  Dziękujemy rodzinie zmarłego Śp.+ Józefa Kołodziej za przekazanie ofiar z Mszy Świętych od uczestników pogrzebu na budowę kościoła.
  15. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazety: Gość Niedzielny, Niedziela  i inne.
  16. Można i trzeba nabyć gromnice, w cenie 10 zł . W każdym domu powinna być gromnica.
  17. Kolęda – wizyta duszpasterska: Ks. Andrzej, Katecheta:
    1. 20 stycznia 2020 roku – poniedziałek – od godz. 8.00Gołkowice Dolne  ulica Mostowa od Rodziny Klimeckich do Jerzego Koszut
    2. 21 stycznia 2020 roku – wtorek od godz. 14.30: Skrudzina od  Agnieszki i Wojciecha Pasoń po jednej stronie drogi Zofia i Stanisław  Rajski  (gdzie mieszka były Pan Sołtys).