Ogłoszenia parafialne Gołkowice 17 listopad 2019 r

1. Przeżywamy XXXIII  Niedzielę. Msze Św. o 7.00; 8:00 (w Skrudzinie); 9:00, 10.15(katecheza);10.30 i  o 12:00. Po południu o godz. 14.50/wcześniej/ modlitwy za zmarłych i Msza Św.
  2. Bóg zapłać za wszystkie ofiary na budowę kościoła.
  3. Przez cały tydzień modlitwy  i  wypominki  o godz. 17.30. ( z wyjątkiem środy)
  4. Msze Św. w kaplicy w środę i piątek o 17.00. Przed Mszą Św. modlitwy za zmarłych.
  5. W poniedziałek wspomnienie błogosławionej Karoliny .
  6. Ksiądz proboszcz wyjeżdża na rekolekcje . Dyżur w parafii od wtorku do czwartku pełni Ksiądz Katecheta Andrzej.
  7. We wtorek  modlitwy do Św. Antoniego.
  8. We wtorek spotkanie Caritas oraz przedstawicieli Szkolnego Koła Caritas po Mszy Św. wieczornej na plebanii.
  9. W środę  o godz. 17:30 godzinki i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i wspomnienie Św. Rafała Kalinowskiego – ucałowanie relikwii.
  10. W czwartek modlitwy do  Rity
  11.  W czwartek zapraszamy na wypominki i Msze Św. młodzież klas ósmych przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania. Prośmy, aby młodzież wypisała zmarłych z rodziny .
  12. W piątek wspomnienie  Św. Cecylii Patronki muzyki i śpiewu kościelnego. Składamy życzenia organistom, chórowi, scholom. Dziękując im za piękne śpiewy  prośmy Św. Cecylię o pomoc i opiekę. Zapraszamy na Mszę Św. o godz. 18.00 by modlić się za chór i ich rodziny.
  13. Bóg zapłać za ofiary na kościół:
    1. Pewne osoby z Podegrodzia
    2. Pewna rodzina z Gołkowic Dolnych.
    3. Wszystkim ofiarodawcom anonimowym i tym, którzy wpłacili ofiary na konto,  Bóg zapłać.
  14.  W niedzielę 24 listopada o godz.10.30 przyjęcie aspirantów do grona ministrantów oraz chłopców do grona aspirantów. Zapraszamy rodziców i rodziny.
  15.  Spotkanie aspirantów: w Gołkowicach we wtorek o godz. 16.45; w kaplicy środa o godz. 15.45.
  16.  W imieniu naszej Parafii dziękujemy: Państwu Anna i Zdzisław Warzecha za ofiarowanie  drzewek, użyczenie sprzętu, wszelkie dobro Bóg zapłać.
  17.  Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazety: Gość Niedzielny; Niedziela.
  18. Ukazał się kolejny numer „Echa Parafialnego” dziękujemy Redakcji i Annie i Grzegorzowi Gorczowskim za przygotowanie i wydanie echa. Zabierzmy go do naszych domów.
  19.  Zapowiedzi przedmałżeńskie
  20.  Zaproszenie na pielgrzymkę do Lichenia