Ogłoszenia parafialne Gołkowice 15 marzec 2020 r

1. Przeżywamy  III Niedzielę Wielkiego Postu. Msze Św. o godz. 7.00; o godz.  8:00  (w Skrudzinie); 9:00, 10:30 i 12:00; dodatkowa Msza Św. w Gołkowicach o godz. 14.00 i o godz.14.00 w kaplicy w Skrudzinie i  o 16:00.
  2. Ważne komunikaty na stronie głównej naszej parafii w aktualnościach
  3. Jak słyszeliśmy z powodu epidemii Ksiądz Biskup zawiesił odprawianie Gorzkich Żali, Drogi Krzyżowej i innych nabożeństw do odwołania.
  4. Postarajmy się przeżywać te piękne nabożeństwa w domach z rodziną, korzystając z pomocy środków przekazu . Na tablicach i w Internecie jest wykaz transmisji.
  5. Dziękujemy za ofiary składane na budowę kościoła.
  6. Z całego serca dziękujemy za ofiary składane dzisiaj do puszek  na kwiaty do Grobu Pańskiego. Bóg zapłać.
  7. We wtorek  modlitwy do Św. Antoniego.
  8. W środę  o 17.30: Godzinki i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  9. W czwartek modlimy się do Św. Rity
  10. W czwartek  uroczystość Świętego Józefa. Msze Św. o 6.30 i 18.00 w kaplicy w Skrudzinie o godz. 17.00
  11. W imieniu parafii dziękuję wszystkim za ofiary na kościół
  12. Wszystkim solenizantkom i solenizantom, szczególnie noszącym imię Świętego Józefa  składamy najlepsze życzenia….
  13. Z okazji niedzieli palmowej wykonajmy palmy. Będzie konkurs z nagrodami: I miejsce= 500 zł II miejsce = 300 zł III miejsce = 200 zł i 30 miejsc z nagrodami.
  14. Poświęcenie i konkurs palm będzie również w kaplicy w Skrudzinie.
  15. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazety: Gość Niedzielny. Niedziela i inne.
  16. Można nabywać  baranki i świece – paschaliki  na stół wielkanocny. Publikacje o Kardynale Stefanie Wyszyńskim w cenie 5 zł.
  17. Zapowiedzi przedmałżeńskie na tablicy ogłoszeń w kościele
  18. Zmarł + Śp. Marian Łękawski z Gołkowic Górnych. Pogrzeb odbędzie się we wtorek. W pogrzebie będzie uczestniczyć tylko najbliższa rodzina. Sąsiedzi i inne osoby niech modlą i odwiedzą grób się prywatnie .