Ogłoszenia parafialne Gołkowice 10 listopad 2019 r

1. Przeżywamy XXXII Niedzielę. Msze Św o 7.00; 8.00 w kaplicy; 9.00; 10.15 (Kat.) 10.30 i  o 12:00. Po południu o  godz.14.50/wcześniej/  koronka za zmarłych, wypominki  i  Msza Święta.
  2. Bóg zapłać za ofiary składane dzisiaj na budowę kościoła.
  3. W poniedziałek będziemy przeżywać Narodowe Święto Niepodległości. Porządek nabożeństw: 7.30 montaż słowno – muzyczny o godz. 8.00 Msza Święta i Apel poległych; 10.30; o 12.00; o godz. 14.00  w kaplicy w Skrudzinie i o 15.00.  Módlmy się za naszą Ojczyznę . Wspomnienie Świętego Marcina.
  4. Przez cały tydzień modlitwy połączone wypominkami o godz. 17.30 ( z wyjątkiem środy)
  5. Msza Św. w kaplicy w środę i piątek o 17.00.  Przed Mszą Św. modlitwy za zmarłych.
  6. We wtorek modlitwy do Świętego Antoniego
  7. W środę  o godz. 17:30 Godzinki i nowenna do Matki Bożej Nieustającej.
  8. W czwartek modlitwy do Świętej Rity, ucałowanie relikwii .
  9.  Wszystkim solenizantkom i solenizantom składamy najlepsze życzenia.
  10. Bóg zapłać za ofiary na kościół:
    1. Ksiądz proboszcz wypominki na grobowiec dla siebie i niektórych Księzy rodaków. Ksiądz proboszcz po śmierci postanowił pozostać z wami na zawsze, dlatego buduje grobowiec na naszym cmentarzu.
    2. Nowożeńcy: Mariola Leśnik i Grzegorz Babik
    3. Parafia w Krościenku nad Dunajem
    4. Ksiądz proboszcz z Krościenka. Ks. Henryk Homoncik.
    5. Florek Józefa z Gołkowic Dolnych
    6. Pewna rodzina i pewna osoba z Gabonia – Praczki
    7. Pewna rodzina i 2 osoby  z Gołkowic Dolnych
    8. Trzy osoby z Gołkowic Górnych.
    9. Wszystkim ofiarodawcom anonimowym i tym, którzy ofiary wpłacili na konto parafialne  Bóg zapłać.
  11. W nowym kościele są wykonywane prace: dokumenty do podłączenia gazu. Wykonywanie instalacji gazowej w budynku gdzie będą toalety.
  12. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazety: Gość Niedzielny; Niedziela.
  13. Zapowiedzi przedmałżeńskie:
  14. Zaproszenie na pielgrzymkę do Lichenia