Ogłoszenia parafialne 9 czerwiec 2019 r

1. Przeżywamy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Msze Św. o godz. 7.00; o godz. 8:00; 9:00; 10:30 i 12:00 oraz o 14:50/wcześniej/   Nieszpory   i Msza Św.
  2. Dziękujemy za ofiary składane dzisiaj na budowę nowej świątyni. Jest wykonywanych wiele prac wspierajmy to wielkie i piękne dzieło.
  3. Jutro w poniedziałek Drugi Dzień Uroczystości Zesłania Ducha Święto. Święto Matki Kościoła. Msze Św. do południa jak w niedziele. Po południu o godz. 18.00.
  4.  We wtorek modlitwy do Świętego Antoniego.
  5. W środę  Spowiedź Święta przed odpustem od godz. 15.00 do 17.00 z pół godzinna przerwą o 16.00. Zapraszamy do Spowiedzi Św. by jak najlepiej przeżyć odpust.
  6. W  środę Godzinki i nowenna do MBNP.
  7. W środę spotkanie Akcji Katolickiej na plebani.
  8. W czwartek  uroczystości odpustowe ku czci Św. Antoniego. Święto obowiązujące w naszej Parafii. Msze Św. o 7:00, 9.00; 11:00 – uroczysta Msza Św. z procesją pod przewodnictwem Ks. Krzysztofa Dynarowicza, proboszcza z Żegiestowa. Ks. Krzysztof będzie przeżywał srebrny jubileusz kapłaństwa. O godz. 11.00 będziemy składać Mu życzenia. Serdecznie zapraszam wszystkie delegacje, przedstawiciele wszystkich grup.
  9. Msze Św. w kaplicy w Skrudzinie będą odprawiane: w środę rano o 6.30/ w związku ze spowiedzią przed odpustem/, w piątek o godz. 17.00.
  10.  Zapraszam wszystkim do udziału w odpuście, szczególnie w sumie o  11.00.
  11.  Zapraszam OSP;  wszystkie sztandary, feretrony; chłopców do dzwonienia, dziewczynki do sypania kwiatów, grupy,    stowarzyszenia; dzieci klas  III w strojach komunijnych;  również szkoły – w tym miesiącu  nie będzie specjalnych Mszy Św. z okazji 16 dnia miesiąca dlatego że będziemy uczestniczyć w odpuście. Starajmy się uczestniczyć w uroczystościach w strojach regionalnych.
  12.  Informacje porządkowe związane z odpustem. O godz. 11.00  Samochody parkujemy za starym kościołem, i przy nowym kościele. Parking przy plebani przeznaczony  jest dla księży.
    W czwartek 13 czerwca będziemy przezywać Nabożeństwo Fatimski o godz. 18.00 Msza Św. o 17.30 Różaniec – prosimy, aby różaniec prowadziło Koło Radia Maryja, Po Mszy
    Św. procesja lampionami. Zapraszamy na modlitwę do Matki Bożej Fatimskiej.
  13. W przyszłą niedzielę Uroczystość Trójcy Świętej. W Starym Sączu Diecezjalne  Święto Rodziny
  14. W imieniu całej parafii dziękuję za ofiary na kościół:
    1. Maria Koza z Gołkowic Górnych
    2. Narzeczeni: Rogoda Iwona i Sebastian Jop.
    3. Pewna osoba z Gołkowic Górnych; Pewna osoba z Gołkowic Dolnych i USA,
    4. osobom i rodzinom, które wpłaciły ofiary na konto i anonimowym Bóg zapłać.
  15. Informacja na temat festynu festyn będzie 23 czerwca w niedzielę. Prosimy o pomoc w zorganizowaniu festynu. Rzeczy na cegiełki i loterię możemy składać do przyszłego poniedziałku.
  16. Dzisiaj, w odpust  i następne niedziele  można nabywać cegiełki……….można wygrać samochód ( Opel Meriwa – a  w loterii fantowej główna nagroda 2000 zł i wiele innych rzeczy.
  17. Wszystkim solenizantkom i solenizantom tego tygodnia, szczególnie Antonim składamy najlepsze życzenia.
  18. Zapowiedzi przedmałżeńskie…………patrz kartka………….
  19. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazety: Gość Niedzielny; Niedziela; Przewodnik Katolicki .
  20. Ukazał się kolejny numer „Echa Parafialnego” dziękujemy redakcji za przygotowanie i wydanie tego echa. Proszę zabrać echa do naszych domów.