Ogłoszenia parafialne 7 lipiec 2019r

1. Przeżywamy XIV Ndz. Zw. Msze Św. o godz. 7.00; o godz. 8:00 (w Skrudzinie); 9:00 , 10.30 i 12:00;  po południu o godz. 15.50/wcześniej/ Nieszpory i Msza Święta. Zmiana tajemnic w różach.
  2. Dzisiaj  Msza Św. na Prehybie o godz. 13.30.
  3. Bóg zapłać za ofiary składane na budowę kościoła. Jest wykonywane wiele prac, wspierajmy to wielkie i piękne dzieło.
  4. Witamy w naszej parafii i rodzinach tych, którzy przybyli na czas odpoczynku i wakacji
  5. We wtorek o 17.40 koronka o nowenna do Św. Antoniego.
  6. W środę Godzinki i nowenna do Matki Bożej o 17.30.
  7. W czwartek modlitwy do Św. Rity. Święto Św. Benedykta patrona Europy
  8.  Dyżur w parafii w tym tygodniu pełni Ksiądz Katecheta Artur.
  9. Zapisy na XXXV Pieszą Pielgrzymkę z Tarnowa do Częstochowy w zakrystii. Koszt od osoby 100 zł. Szczegóły na plakatach i w zakrystiach  …….patrz karta………..
  10.  Informacja o pielgrzymce na Kalwarię Zebrzydowską……….
  11. Bóg zapłać wszystkim za ofiary składane na kościół:
    • narzeczeni: Justyna Szewczyk i Rafał Weselak
    • Nowożeńcy: Justyna Szewczyk i Rafał Weselak
    • Ks. Augustyn Oleksy
    • Pewna Rodzina z Naszacowic
    • Rodzina Kieców
  12. W imieniu całej Parafii z całego serca dziękujemy Panu Andrzejowi Łatka i Sławomirowi Łąckiemu,  za wszelką pomoc i dobro.
  13. Prace wykonywane: Jest wykonywanie odwodnienie od rynien przy starym kościele. Zostały zamontowane okno i  drzwi przeciw pożarowe w kotłowni – piwnicach nowego kościoła.
  14. Przy wyjściu z kościoła można nabyć różne gazety: Gość Niedzielny; Niedziela
  15. Życzymy wszystkim wielu sił do pracy i udanego odpoczynku i urlopów