Ogłoszenia Parafialne 6 październik 2019

1. Przeżywamy XXVII   Niedzielę Zwykłą. Przeżywamy Niedzielę Miłosierdzia. Msze Św. jak w każdą niedzielę. Różaniec o godz. 15.00 i Msza Św.
  2. Dzisiaj jest zmiana tajemnic w różach. Módlmy się za wszystkie róże.
  3. Dzisiaj przeżywamy niedzielę Miłosierdzia. Dzisiaj jest poświęcenie błogosławieństwo chleba Świętego Antoniego. Podziękujmy Św. Antoniemu za wszystkie łaski, prośmy o wiele nowych łask. Zabierzmy ten chleb Św. Antoniego do naszych domów przy tej okazji złóżmy ofiary do puszek na pomoc potrzebującym. Bóg zapłać za te ofiary
  4. Dziękujemy za ofiary składane na budowę kościoła.
  5. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach różańcowych.
  6. W poniedziałek wspomnienie NMP Różańcowej.
  7. We wtorek o 17.40 koronka i nowenna do Św. Antoniego.
  8. W środę  o godz. 17:30 Godzinki i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Spotkanie lektorów o godz. 17.00.
  9. W czwartek modlitwy do Św. Rity.
  10.  W czwartek uczniowie Szkoły Podstawowej w Gołkowicach wyjeżdżają do Częstochowy na spotkanie szkół im. Jana Pawła II z całej Polski.
  11. W przyszłą niedzielę Nabożeństwo Fatimskie. O godzinie 15.00 Różaniec – prosimy, aby różaniec prowadziło KSM; potem Msza Św. i procesja z lampionami.
  12.  W przyszłą niedzielę ofiary będą zbierane na budowę nowego kościoła.
  13. W przyszłą niedzielę będziemy przezywać Dzień Papieski. Hasło tego dnia „ Wstańmy, chodźmy”
  14. W przyszłą niedzielę do puszek będą zbierane ofiary na Dzieło Nowego Tysiąclecia
  15.  Dziękujemy rodzinie zamarłej Krystyny Kałuzińskiej z Gołkowic Dolnych za przekazanie ofiar z Mszy Św. od uczestników pogrzebu na budowę kościoła.  Bóg zapłać
  16.  Bóg zapłać za ofiary na kościół:
    1. Pewna Rodzina z Gabonia Praczki
    2. Pena osoba z Gabonia Praczki
    3. Pewna osoba z Kadczy
    4. Narzeczeni: Paulina Cebula i Marcin Wiergowski
    5. Janik Józef z Kadczy
    6. Maria Chmielowska z Rdziostowa
    7. Wszystkim ofiarodawcom anonimowym i tym, którzy wpłacili ofiary na konto, Bóg zapłać.
  17. Zapowiedzi przedmałżeńskie
  18. Zbliżają się uroczystości wszystkich świętych bardzo proszę o uporządkowanie cmentarza, grobów naszych bliskich.
  19. Prosimy zgłosić do opiekuna cmentarza lub na plebanię – jeżeli zauważymy, groby opuszczone, o które nikt nie dba .
  20. Dziękujemy wszystkim, którzy przygotowali uroczystości odpustowe w Skrudzinie.
  21. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazety: Gość Niedzielny; Niedziela.
  22. Informacje o marszu  życia i rodziny
  23. Siostra Nazaria będzie przezywać srebrny jubileusz 25 – lecie życia zakonnego, w niedzielę 20 października o godz. 12.00. Już dzisiaj zapraszamy delegacje, aby złożyć Siostrze życzenia i otoczyć modlitwą.