Ogłoszenia parafialne 5 maja 2019 r

1. Przeżywamy III Niedzielę Wielkanocną. W naszej Parafii Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. Niedziela Biblijna. W związku z I Komunią Św. zostały zmienione godziny Mszy Św.: Msze Św. o godz. 7.00; o godz. 8:00 (w Skrudzinie); 9:00, 10:00; o 11.00  – pierwsza  Komunia Św. Nie będzie Mszy Św. o godz. 12.00. Po południu o 15.00 Nabożeństwo Majowe i Msza Św. Dzisiaj jest czytane Pismo Święte.
  2. Dzisiaj zmiana tajemnic w Różach
  3. Dzieci klas trzecich i ich rodziny przeżywają Biały Tydzień. W sobotę zakończenie Białego Tygodnia.
  4. We wtorek po Mszy Św. wieczornej na plebani spotkanie Organizatorów festynu parafialnego.
  5. W środę  uroczystość Świętego Stanisława Bpa i męczennika.
  6. W środę o godz. 17:30 Godzinki i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  7. W środę po Mszy Św. wieczornej na plebani spotkanie Akcji Katolickiej.
  8. W czwartek po Mszy Św. wieczornej spotkanie dzieci przeżywających rocznicę Komunii Świętej.
  9. W sobotę próba scholii o godz.10.00.
  10. W przyszłą niedzielę składka przeznaczona jest na budowę nowego kościoła. Bóg zapłać za składane ofiary. Wykonywanie jest malowanie i tynki akustyczne. Montowane parapety wewnętrzne. Wspierajmy to wielkie dzieło.
  11.  W przyszły poniedziałek rozpoczynamy Nabożeństwa Fatimskie. Zapraszamy na 19.30 Różaniec, o godz. 20.00 Msza Św. i procesja fatimska z lampionami. Serdecznie zapraszamy, aby Matkę Boża Fatimska prosić o potrzebne łaski.
  12.  Wszystkim solenizantkom i solenizantom składamy najlepsze życzenia .
  13. W imieniu całej parafii dziękuję za ofiary na kościół:
    1. Ksiądz Józef Buźniak.
    2. Rodzice i dzieci klasy trzeciej ze Skrudziny nowy Mszał
    3. Uczennica klasy trzeciej Gabriela Pierzchała z mamą i babcią dwa nowe komplety czytań mszalnych / po 5 lekcjonarzy/ do kościoła w Gołkowicach i kaplicy  w Skrudzinie
    4. Młodzież i rodzice, którzy w tym roku będą przyjmować bierzmowanie = 2000 zł
    5. Pewna rodzina z Naszacowic i ze Skrudziny
    6. Osobom i rodzinom anonimowym i tym, którzy wpłacili ofiary na konto parafialne Bóg zapłać.
  14.  Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazety: Gość Niedzielny , Niedziela i inne
  15.  Zapraszamy wszystkich do udziału w nabożeństwach majowych .