Ogłoszenia parafialne 4 sierpień 2019 r

1.  Przeżywamy XVIII Niedzielę Zwykłą. Msze Św. o godz. 7.00; o 8:00 (w Skrudzinie); 9:00, 10.30 i o 12:00. Na Prehybie o 13.30. Po południu zmiana porządku z związku z pogrzebem. Bóg odwołał do wieczności + Śp. Stanisława Owsianka z Gołkowic Górnych – Podlasu. Pogrzeb dzisiaj o godz. 15.00; wyprowadzenie z kaplicy cmentarnej o 14.15; różaniec w kościele o 14.30. Módlmy się o zbawienie Jego duszy i pociechę dla rodziny.
  2.  Dzisiaj zmiana tajemnic w Różach. Niedziela adoracyjna.
  3. Bóg zapłać za ofiary składane  na budowę kościoła.
  4. Witamy w naszej parafii i naszych rodzinach wszystkich, którzy przybyli na czas odpoczynku, urlopów  i wakacji.
  5. W poniedziałek w naszej parafii będziemy gościć Pieszą Pielgrzymkę ze Słowacji z Vranova około godz. 13.00 – nawiedzenie kościoła  i obiad w restauracji „ ZACISZE”
  6. We wtorek Święto Przemienienia Pańskiego. Msze Św. rano i wieczorem.
  7. We wtorek o 17.40 koronka i nowenna do Św. Antoniego.
  8. W środę Godzinki i nowenna od Matki Bożej.
  9.  W czwartek – modlitwy do Św. Rity. Wspomnienie Św. Dominika
  10. W piątek Święto Św. Teresy, Benedykty od Krzyża (Edyty Stein)
  11. W sobotę wspomnienie Św. Wawrzyńca – odpust w Biegonicach. Jubileusz 750 – lecie Parafii.
  12.  W przyszłą niedzielę składka na budowę nowego kościoła – jest wykonywanie wiele prac: tynki akustyczne; malowanie kościoła wewnątrz i na zewnątrz i wiele innych prac.  Wspierajmy to wielkie i piękne dzieło.
  13. Bóg zapłać za ofiary na kościół:
    1. Pewna rodzina  z Gabonia Praczki
    2. Katarzyna i Paweł Banach – Gołkowice Górne
    3. Pewna osoba z Gołkowic Dolnych
    4. osobom i rodzinom,  które prosiły o anonimowość. Bóg zapłać
  14.  Zapowiedzi przedmałżeńskie……….patrz kartka
  15. Spotkanie osób wybierających się na Pieszą Pielgrzymkę Tarnowską z grupy 23 odbędzie się w Barcicach w sobotę 10 sierpnia br. o godz. 15.30.
  16.  Dziękujemy za piękne kwiaty ofiarowane do kościoła: Pani Marii Łomnickiej z Gołkowic Górnych i Pani Danucie Waligóra z Gołkowic Dolnych.
  17. Przy wyjściu z kościoła można nabyć  różne gazety.
  18.  Wszystkim rolnikom w ciężkich pracach  oraz przezywającym wakacje przekazujemy Boże błogosławieństwo.