Ogłoszenia parafialne 30 czerwca 2019

1. Przeżywamy XIII  Niedzielę Zwykłą. Msze Św. o godz. 7.00; o godz. 8:00 (w Skrudzinie); 9:00 , 10.30;  o 12:00 i o godz.15.00 Nieszpory i Msza Św. Niedziela synodalna.
  2. Witamy w naszej parafii i naszych rodzinach wszystkich, którzy przybyli na czas odpoczynku i wakacji.
  3. Bóg zapłać za ofiary składane na budowę kościoła.
  4. We wtorek Święto NMP Tuchowskiej
  5. Trwa Wielki Odpust Tuchowski.
  6. We wtorek  o 17.40 koronka  do Św. Antoniego.
  7. W środę Godzinki i nowenna do MB Nieustającej Pomocy
  8. W tym tygodniu przeżywamy:
    1. Spowiedź przed I Piątkiem będzie w czwartek od 16.00 do 17.00 z pół godzinna przerwą o godz. 17.00.
    2. W czwartek Godzina Święta od 17.00. Modlitwy do Świętej Rity.
    3. Pierwszy Piątek miesiąca: Msze Św. rano i wieczorem oraz w kaplicy o 17.00. Modlimy się za misje wspieramy je materialnie. Kapłani do chorych pojadą od godz. 8.00.
    4. Pierwsza Sobota miesiąca od godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu.
    5. W kaplicy w Skrudzinie Msze Św.: w  środę i piątek godz. o 17.00.
  9. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic z różach.
  10. Od przyszłej niedzieli będą odprawiane Msze Św. w kaplicy na Prehybie o godz. 13.30.
  11. Dyżur w parafii będzie pełnił Ks. Katecheta.
  12. Zapisy na pieszą pielgrzymkę z Tarnowa do Częstochowy w zakrystii …patrz kartka
  13. Za zmarłego + Śp. Stanisława Maciuszek z Gołkowic Górnych zostanie odprawionych 10 Mszy Św. od uczestników pogrzebu i inne zamówione.
  14.  W ostatnią niedzielę odbył się festyn parafialny. Z całego serca dziękuję: Księżom, Siostrom Karmelitankom, Komitetowi Organizacyjnemu na ręce Pani Małgorzaty Niemiec; radnym, sołtysom, radzie sołeckiej, Firmie Gastronomicznej „Raj”- Kinga i Andrzej Stawiarski; osobom, które włożyły wiele trudu.  Renacie i Andrzejowi Zych; Pracownikom; Caritas na ręce Pani Bogusławy Niesporek i Pani Marii Ogorzały z rodziną; Akcji Katolickiej na ręce Jana Gomółka; Jadwidze i Janowi Gomółka; Elektrykom: Stanisławowi i Zbigniewowi Olszowskim; Ryszardowi Garwol; Służbie Zdrowia naszym pielęgniarkom; Ochotniczej Straży Pożarnej z Gołkowic; Antoni Majerski; Dziękujemy komendantowi OSP Paweł Banach i strażakom; Panu Pawłowi Pawlik; Pani Wandzie Ubik; Paniom: Janowi Kupczak; Józefowi Szabla; Danucie Pogwizd; Józefowi Pierzchała, Szymonowi  Kurzeja,  pracownikom kościoła; różnym grupom, dzieciom i młodzieży, zespołom. Małgorzacie Banach.  Państwu Danucie i Piotrowi Janik za użyczenie gruntu. Redakcji echa: Grzegorz i Anna Gorczowski.  Wszystkim ofiarodawcom i dobroczyńcom, za wszelki wkład, trud, poświęcenie oraz sponsorom.  Bóg zapłać. Szczegółowe informacje będą podane w biuletynie. Bóg zapłać wszystkim za wszelkie dobro.
  15. Bóg zapłać za ofiary na kościół:
    1. Zofia i Paweł Buchalski – Gołkowice Górne
    2. Małgorzata i Marian Niemiec Sklep „ABC”
    3. Zenon Siwulski i sklepy „Groszek” – Naszacowice
    4. Małgorzata i Jan Szewczyk Firma „Harnaś” i spółka
  16. Zaproszenie na pielgrzymkę do Kalwarii Zebrzydowskiej ………….kartka……….
  17. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazety: Gość Niedzielny; Niedziela i inne
  18. Życzymy wszystkim wielu sił do pracy i udanego odpoczynku, wakacji.