Ogłoszenia parafialne 29 wrzesień 2019

 1. Przeżywamy XXV  Niedzielę Zwykłą.  Msze Św. o godz. 7.00; o 8:00 (w Skrudzinie); 9:00, 10.15 ( katecheza dla dzieci);10.30 i  o 12:00. O godz.14.50  (wcześniej) Nieszpory i Msza  Św.
 2. Dzisiaj przeżywamy Niedzielę  Synodalną, módlmy się w intencji synodu
 3. Bóg zapłać za ofiary składane na budowę kościoła. Dziękujemy tym osobom i rodzinom które złożyły i mają zamiar składać ofiary na zadatek na posadzkę  w nowym kościele i wiele innych prac. Bóg zapłać. Dziękujemy osobom, które zbierają te ofiary i za wpłaty na konto.
 4. Bóg odwołał do wieczności + Śp. Krystynę Kałuzińską z Gołkowic Dolnych. Pogrzeb jutro w poniedziałek o godz. 14.00. Wyprowadzenie z kaplicy cmentarnej o 13.15, Różaniec z kościele. Różaniec po Mszy Św. o godz. 15.00 / około 16.00/ w kaplicy cmentarnej. Módlmy się o zbawienie Jej duszy i pociechę dla rodziny.
 5. We wtorek wspomnienie Św. Teresy od Dzieciątka Jezus po Mszach Św. i różańcu możliwość ucałowania relikwii oraz poświecenie płatków róż. 
 6. Od wtorku rozpoczynamy nabożeństwa Różańcowe.  W Gołkowicach różaniec po Mszy o 18.00 . W Skrudzinie w październiku Msze Św. codziennie: w poniedziałek, wtorek i  środę, o godzinie 17.00, a w czwartek, piątek: w sobotę o 7.00. W niedziele Różaniec w Gołkowicach o 15.00; w kaplicy w niedziele po Mszy Św. o 8.00. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach różańcowych oraz odmawiania różańca w rodzinach                                                                                                                          
 7. We wtorek modlitwy do Św. Antoniego .
 8. W środę Godzinki i nowenna do MBNP i wspomnienie Aniołów Stróżów.
 9. W czwartek Spowiedź święta w kościele w Gołkowicach przed I piątkiem i odpustem  w Skrudzinie od godz. 15.00 do 17.30 z pół godzinna przerwą o godz. 16.00. Zapraszamy do skorzystania ze spowiedzi wszystkich, również mieszkańców Skrudziny i Gabonia Praczki.
 10. Zwróćmy uwagę!!!! W piątek   uroczystość Świętego Franciszka – odpust w Skrudzinie. Msza Św. odpustowa o godz. 17.00. o  16.30  Różaniec w kaplicy – prosimy, aby różaniec prowadziło Koło Radia Maryja. Prosimy mieszkańców Skrudziny i Gabonia Praczki aby od południa świętowali. Wszystkich parafian zapraszamy na odpust.
 11. W  piątek pierwszy miesiąca  w Gołkowicach nie będzie Mszy Św. wieczornej. Różaniec w Gołkowicach rano po Mszy Św. Zapraszamy na odpust do Skrudziny.
 12. W tym tygodniu przeżywamy:
  1. Pierwszy Czwartek . W czwartek Godzina Święta od 17.00. Różaniec przed Msza Św. o godz. 18.00.  W czwartek modlitwy do Świętej Rity
  2. Pierwszy piątek. Kapłani do chorych pojada od 8.00 rano. W piątek wspieramy modlitwą materialnymi ofiarami misjonarzy i kraje misyjne. W piątek Msze Św. rano w Gołkowicach. Po południu w kaplicy w Skrudzinie o godz. 17.00 – serdecznie zapraszamy wszystkich do kaplicy Skrudzinie.
  3. pierwszą sobotę wystawienie Najświętszego Sakramentu  o godzinie 17.00 adoracja, rozważania i o 17.40 (wcześniej) różaniec. Prosimy Koło Radia Maryja o prowadzenie modlitw.
 13. Przyszła Niedziela to Niedziela Miłosierdzia Bożego . Po Mszach Św. będzie błogosławiony chleb Św. Antoniego. Potem zabierzemy chleb do swoich domów i mieszkań; przy tej okazji złożymy ofiarę na działalność Caritas. Pomoc osobom i rodzinom potrzebującym. Z góry dziękujemy za wpieranie dzieł charytatywnych.
 14.   W przyszłą niedzielę I miesiąca po Mszy Św. o 7.00 zmiana tajemnic. W kaplicy  dokonajmy tej zmiany  prywatnie, po różańcu.   
 15. Bóg zapłać za ofiary na kościół:    
  1. Nowożeńcy: Magdalena Drozd i Artur Jasiński
  2. Krystyna i Andrzej Kałuziński z Gołkowic Dolnych
  3. Genowefa Jawor z Gołkowic Górnych
  4. Pewna osoba z Podegrodzia
  5. Teresa i Władysław Bieniek z Naszacowic
  6. Rodzinom i osobom anonimowym, osobom i firmom, które wpłaciły ofiary na konto parafialne. B.z
 16. Przypominamy o konkursie na najpiękniejszy różaniec
 17. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazety: Gość Niedzielny; Niedziela.
 18.  Ukazał się kolejny numer „Echa Parafialnego” zabierzmy do naszych domów. Dziękujemy redakcji Annie i Grzegorzowi Gorczowskim  za przygotowanie i wydanie
 19. Zapraszamy na zebrania wiejskie…………………… .