Ogłoszenia parafialne 28 lipiec 2019 r

1. Przeżywamy XVII Niedzielę Zwykłą. Msze Św. o godz. 7.00; o godz. 8:00 (w Skrudzinie); 9:00; 10.30; 12:00; o 13.30 na Prehybie. Po południu o godz. 14.50 Nieszpory (wcześniej) i Msza Święta. Niedziela  Synodalna.
  2. Bóg zapłać za ofiary składane na budowę kościoła.
  3. Witamy w naszej parafii i naszych rodzinach wszystkich, którzy przybyli na czas odpoczynku i wakacji.
  4. W poniedziałek oddajemy cześć Św. Marcie.
  5. We wtorek o 17.40 koronka i nowenna do Św. Antoniego.
  6. We wtorek Msza Św. o uzdrowienie, uwolnienie, modlitwy wstawiennicze pod przewodnictwem Ojca Pacyfika. Msza Św. o godz. 18.00, modlitwy wstawiennicze i nałożenie rąk. Będzie można nabyć sakramentalia i różne książki i dewocjonalia. Zapraszamy, a Wy zaproście krewnych i znajomych.
  7. W środę o godz. 17:30 Godzinki i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Wspomnienie Św. Ignacego z Loyoli.
  8. W czwartek rozpoczynamy miesiąc sierpień, miesiąc dobrowolnej abstynencji.
  9. W czwartek spowiedź Święta przed I piątkiem od godz. 16.00 do 17.00 z półgodzinna przerwą o 17.00.
  10.   Pierwszy Czwartek miesiąca. Godzina Święta od 17.00. Prosimy Koło Radia Maryja o prowadzenie Godziny Świętej. Modlitwy do Św. Rity. Wspomnienie Św. Alfonsa Marii Liguoriego
  11.  Pierwszy  piątek miesiąca: Kapłani do chorych pojadą od 8.00. Modlimy się i wspieramy materialnie misje święte.
  12. Pierwsza  Sobota miesiąca. O godz. 17.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu.
  13.  W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic w Różach.
  14.  Zapisy na Pieszą Pielgrzymkę do Częstochowy w zakrystii….
  15. Zapisy na autobus do Tarnowa na pielgrzymkę tarnowską w zakrystii….
  16.  W imieniu naszej Parafii z całego serca dziękuję Ojcu Krzysztofowi Przychockiemu, Jego Rodzinie,  za ofiarowanie obrazu Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Obraz o większych rozmiarach do nowego kościoła.
  17.  Bóg zapłać za ofiary na kościół:
    1. Parafia Dębno, gdzie głosiłem kazanie w ostatnią niedzielę.
    2. Krystyna Kurowska z rodziną ze Skrudziny
    3. pewnej osobie z naszej parafii
    4. Pewnym osobom z Grybowa i Dębna.
    5. Osobom, które wpłaciły ofiary na konto i anonimowym. Bóg zapłać
  18.  W nowym kościele są wykonywane prace: tynki akustyczne, będzie wykonywanie malowanie wewnątrz i zewnątrz nowego kościoła. W tym tygodniu firma wykonująca te prace udała się na urlopy. Prace będą kontynuowane od 5 sierpnia. Wykonywane są toalety w nowym budynku, które będą służyć nam wszystkim. Wspierajmy  budowę nowej świątyni, by dalej kontynuować różne prace.
  19.  Módlmy się za wielu dobroczyńców, za parafie patronackie, aby Pan Bóg, Św. Antoni i Rita im wszystko wynagrodzili.
  20.  Zapowiedzi przedmałżeńskie……….patrz kartka………..
  21. Za zmarłego + Śp. Kazimierza Korona zostanie odprawionych 14 Mszy Św. od uczestników pogrzebu i inne zamówione.
  22.  Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazety: Gość Niedzielny; Niedziela i inne.
  23.  Wszystkim rolnikom w pracach żniwnych oraz przeżywającym wakacje przekazujemy Boże błogosławieństwo.