Ogłoszenia Parafialne 23 czerwiec 2019 r

1. Przeżywamy XII Niedzielę Zwykłą. Msze Św. o godz. 7.00; o godz. 8:00 (w Skrudzinie); 9:00; 10:30 i 12:00. Dzisiaj z racji festyny nie będzie Mszy Św. Nieszporów i Mszy Św. popołudniowej.
  2. Przeżywamy Oktawę Bożego Ciała. Dzisiaj procesja po Mszy Św. o 10.30.
  3. Dziękuję za  wszystkie ofiary składane na budowę kościoła.
  4. Dzisiaj w naszej parafii przeżywamy festyn. Serdecznie zapraszam na festyn, Wy zaproście swoich krewnych i znajomych.
  5. Po Mszach Św. przy kościele  i w zakrystii można nabywać losy  Loterii Św. Antoniego (samochód, rower, 2000 zł, przyrządy do ćwiczeń; różnego rodzaju kupony i wiele innych cennych  nagród)
  6. W poniedziałek przeżywamy uroczystość  narodzenia Świętego Jana Chrzciciela .
  7. We wtorek i o 17. 40 koronka i nowenna do Św. Antoniego.
  8. W środę o godz. 17:30 Godzinki i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  9. W czwartek wspomnienie NMP Nieustającej Pomocy i modlimy się do Świętej Rity.
  10.  W czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała. Msza Święta o godz. 17.00/wcześniej/; poświęcenie wianków, błogosławieństwo wszystkich dzieci
  11. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  12.  W piątek z racji uroczystości nie ma postu.
  13.  W sobotę Uroczystość Piotra i Pawła. Msze Św. o godz.: 7.00; 8.00: w kaplicy; 9.00; 10.30 i 15.00. Nie ma Mszy Św. o godz. 12.00.
  14.  W przyszłą niedzielę o godzinie 12.00 uroczystości 50 – lecia kapłaństwa Księdza Augustyna Oleksy.
  15.  Serdecznie zapraszam wszystkie delegacje, przedstawicieli: władzy samorządowej, sołtysów, grupy, stowarzyszenia, dzieci, DSM, Bractwo Dzieciątka Jezus, LSO, młodzież, KSM, AK, Caritas Parafialny, Szkolne Koło Caritas, OSP, Seniorów, Parafian. O godzinie 12.00 przed Mszą Święta będą składane życzenia.
  16.  Dziękuję również za ofiary:
    1. Parafia w Mokrzyskach
    2. Ks. proboszcz Jan Panek
    3. Nowożeńcy: Dominika Janik mi Andrzej Łyjak
    4. Narzeczeni: Kamila Janik i Maciej Majewski
    5. osobom i rodzinom,  które prosiły o anonimowość. Bóg zapłać.
  17.  Ogłoszenie o pielgrzymce na Kalwarię ………patrz kartka…………
  18.  Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazety: Gość Niedzielny; Niedziela, Przewodnik Ukazał się kolejny numer „Echa Parafialnego” . Dziękujemy redakcji za przygotowanie i wydanie echa. Zabierzmy echo do naszych domów.