Ogłoszenia parafialne 22 wrzesień 2019

1. Przeżywamy XXV  Niedzielę Zwykłą.  Msze Św. o godz. 7.00; o 8:00 (w Skrudzinie); 9:00, 10.15 ( katecheza dla dzieci);10.30 i  o 12:00. Po południu o 14.50(wcześniej) Nieszpory i Msza Św.
  2. Bóg zapłać za ofiary składane na budowę kościoła.
  3. W poniedziałek wspomnienie Św. Ojca Pio.
  4. W poniedziałek Msza Św. o uzdrowienie, uwolnienie pod przewodnictwem Ojca Pacyfika. Serdecznie zapraszamy. O godz. 17.30 Różaniec prosimy, aby prowadziło Koła Radia Maryja.
  5. We wtorek koronka i nowenna  do Św. Antoniego .
  6. W środę  o godz. 17:30 Godzinki i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  7. W czwartek modlitwy do Św. Rity.
  8. W piątek wspomnienie Św. Wincentego a Paulo
  9. W sobotę będzie odmawiana koronka na ulicach miast. W naszej parafii koronka będzie odmawiana przy pomniku Jana Pawła II o godz. 15.00. Serdecznie zapraszam Was wszystkich. O prowadzenie koronki prosimy AK i Koło Radia Maryja. Zapraszamy grupy, stowarzyszenia, dzieci i młodzież.
  10. W sobotę wspomnienie Św. Wacława
  11.  Dzisiaj i w przyszłą niedzielę  są  zbierane ofiary na wykonywanie różnych  prac w nowym kościele . Bóg zapłać za pomoc, zrozumienie i życzliwość.
  12. Bóg zapłać za ofiary na kościół:
    1. Joanna i Włodzimierz Sychowski z Naszacowic
    2. Pewna rodzina z Gołkowic Górnych
    3. Rodzinom i osobom, które wpłacają ofiary na konto i  anonimowym Bóg zapłać
  13. Przypominamy o konkursie na najpiękniejszy różaniec
  14. Dziękujemy wszystkim za zorganizowanie Mszy Św. na Prehybie: Księżom; Siostrom zakonnym,  Ochotniczej Straży Pożarnej – prezesowi Antoni Majerski i Naczelnikowi: Pawłowi Banach za użyczenie agregatu i wszelką pomoc; OSP Gabon, Nadleśnictwu. Szkołom, Stowarzyszeniom. Dziękujemy Panu sołtysowi z Gabonia Praczki Andrzejowi  oraz Stanisławowi Zagórowskiemu   Wszystkim osobom, które przygotowały miejsce na Prehybie. Organistom i orkiestrze. Za nagłośnienie Panu Grzegorzowi Garwol.  Wam wszystkim, którzy pięknie uczestniczyliście w tym nabożeństwie. Bóg zapłać.
  15.  Dziękujemy Firmie Raj: Państwu Kindze i Andrzejowi Stawiarskim za smaczne kołacze.
  16.  Na Prehybie jest nowy ołtarz, źródełko Św. Kingi koła krzesła Św. Kingi, miejsce do odpoczynku.
  17.  Spotkanie aspirantów, czyli kandydatów na ministrantów – serdecznie zapraszamy chłopców – w Gołkowicach we wtorek od godz. 17.00 a w Skrudzinie w kaplicy w środę o godz. 16.00.
  18.  Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży ma spotkania w piątki po Mszy Św. zapraszamy młodzież, od VIII klasy, aby zapisała się do KSM.
  19. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazety: Gość Niedzielny; książkowe kalendarze rolnicze.
  20. Zapraszamy na zebrania wiejskie…patrz kartki…………
  21.  Zebranie wiejskie w Gołkowicach Górnych w bibliotece 29 września o godz. 16.00. Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców.
  22.  Zebranie Wiejskie dla mieszkańców Gabonia – Praczki w przyszła niedzielę w Wiejskim Domu Kultury w Skrudzinie o godz. 9.00.
  23.  Dzisiaj nowy kościół jest otwarty można zobaczyć jak wygląda. Zostały założone żyrandole. Piąty żyrandol znajdujący się nad prezbiterium będzie obniżony. Dziękujemy osobom i rodzinom, dzięki którym wykonaliśmy tak wiele prac. Bóg zapłać.