Ogłoszenia parafialne 21 lipiec 2019 r

1. Przeżywamy XVI Niedzielę Zwykłą. Msze Św. o godz. 7.00; o godz. 8:00 (w Skrudzinie); 9:00; 10.30; 12:00; o 13.30 na Prehybie. Po południu o godz. 14.50 Nieszpory (wcześniej)  i Msza Święta.
  2. Dzisiaj po Mszach Św. poświęcenie samochodów i modlitwy za kierowców.
  3. Przy wyjściu z kościoła do puszek składamy ofiary „ 1 grosz za szczęśliwie przejechany kilometr” Bóg zapłać za te ofiary. Prosimy zabrać breloczki, różańce do samochodu, modlitwę.
  4. Bóg zapłać za ofiary składane na budowę kościoła.
  5. Witamy w naszej parafii i naszych rodzinach wszystkich, którzy przybyli na czas odpoczynku i wakacji.
  6. We wtorek modlitwy do Św. Antoniego i oddajemy cześć Św. Brygidzie
  7. W środę Święto Św. Kingi i oddajemy cześć Św. Krzysztofowi
  8. W środę Godzinki i Nowenna do MBNP o godz. 17.30
  9. W czwartek święto Św. Jakuba Apostoła. Odpust w Podegrodziu. modlimy się do Św. Rity
  10. W piątek nasza Parafia będzie przeżywać dzień Adoracji Najświętszego  Sakramentu i  modlić się za całą diecezję. Adoracja będzie trwać po Mszach Św. od 7.00 do 18.00. Prosimy o prowadzenie adoracji od 12.00 – Gaboń Praczka. Od 13.00 – Skrudzina. Od 14.00 – Gołkowice Górne. O godz. 15.00 Gołkowice Dolne – Koło Radia Maryja. O 17.30 będą Nieszpory i zakończenie adoracji i Msza Św. Zechciejmy znaleźć chwilę czasu i pozostać po Mszach Św. albo przyjść na adorację.
  11.   W piątek oddajemy cześć Św. Joachimowi i Annie rodzicom Matki Bożej.
  12.  Zapisy na Pieszą Pielgrzymkę do Częstochowy w zakrystii………….
  13.  Bóg zapłać za ofiary na kościół:
    1. Parafia w Grybowie / w ostatnią niedzielę Ks. Prob. owocnie głosił kazania/
    2. Z całego serca dziękujemy Państwu Angelice i Grzegorzowi Klag z rodziną za zafundowanie witraża – rozety do nowego kościoła. To wielki gest dobroci dla naszej parafialnej wspólnoty. Okażmy dobroczyńcom wdzięczność przez gorąca modlitwę i życzliwość dla ich Rodziny i Firmy.
    3. Od Pielgrzymów na  Kalwarię Zebrzydowską ( za całą organizację: Jadwiga i Jan Gomółka) = 1300 zł
    4. Jadwiga i Jan Gomółka – Gołkowice Górne
    5.  osobom, które wpłaciły ofiary na konto parafialne i  tym, które prosiły o anonimowość. Bóg zapłać.
  14.  Zapowiedzi przedmałżeńskie………..x 3
  15.  Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazety: Gość Niedzielny; Niedziela i inne.
  16. Wszystkim rolnikom w pracach żniwnych oraz przezywającym wakacje przekazujemy Boże błogosławieństwo.