Ogłoszenia parafialne 2 czerwca 2019 r. Wniebowstąpienie Pańskie

1. Przeżywamy VII Niedzielę Wielkanocną – Uroczystość Wniebowstąpienia Pana Jezusa. Msze Św. o godz. 7.00; o godz. 8:00 ; 9:00; 10.15(katecheza dla dzieci) 10:30 i 12:00 oraz o 14:50/wcześniej/ Nieszpory   i Msza Św.
  2. Dzisiaj jest Niedziela adoracyjna. Zmiana tajemnic w różach.
  3. Dziękuję za ofiary składane  na budowę nowego kościoła.
  4. W tym tygodniu trwa nowenna do Ducha Świętego.
  5. W czerwcu, nabożeństwa czerwcowe – przed Mszą Św. wieczorną litania do Serca Pana Jezusa
  6. Spotkanie Parafialnego Zespołu Synodalnego w poniedziałek po Mszy Św. wieczornej na plebani.
  7. We wtorek o 17.40 koronka i nowenna do Św. Antoniego.
  8. W środę  o godz. 17:30 Godzinki i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  9. W czwartek spowiedź Św. przed I Piątkiem miesiąca od 15.00 do 17.00 o 16.00 pół godzinna przerwa . Zapraszamy wszystkich, również dzieci klas III,  do skorzystania ze Spowiedzi Świętej.
  10. W czwartek przezywamy I Czwartek miesiąca. Od 17.00 Godzina Święta . Modlitwy do Św. Rity
  11.  W piątek przeżywamy I Piątek. Wspieramy modlitewnie i materialnie misje Święte. Kapłani do chorych pojadą od 8.00.
  12.  W sobotę wspomnienie Świętej Jadwigi Królowej.
  13.  W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Św. udekorujmy nasze posesje, domy, mieszkania zielonymi gałązkami.
  14.  W przyszłą niedzielę składka przeznaczona na budowę nowego kościoła. Wspierajmy to piękne i wielkie dzieło, by dalej można było kontynuować prace.
  15. W przyszły poniedziałek 10 czerwca drugi dzień Uroczystości Zesłania Ducha Św. Święto NMP Matki Kościoła. Msze Sw. o 7.00;.8.00 w kaplicy; 9.00, 10.30, 12.00 i po południu o 18.00.
  16.  Dziękujemy Rodzinie zmarłego + Śp. Stanisława Kurowskiego ze Skrudziny, która przekazała ofiary z Mszy Św. od uczestników pogrzebu na budowę nowego kościoła, ofiary te wyniosły = 1400 zł
  17.  W imieniu całej parafii dziękuję za ofiary na kościół:
    1. Ks. proboszczowi ze Szczawy
    2. Parafii Kamienica w której głosiłem kazania.
    3. Nowożeńcy Renata i Szymon Adamek
    4. Nowożeńcy Edyta i Szymon Talar
    5. Kwaśny Janina z USA
    6. Łatka Antonina
    7. pewna rodzina z Naszacowic
    8. osobom i rodzinom anonimowym i tym którzy wpłacili ofiary na konto.
  18.  Informacja na temat festynu ……Festyn będzie 23 czerwca. Uprzejmie prosimy pomoc w zorganizowaniu festynu, składanie różnych rzeczy na loterie i cegiełki.
  19.   Od przyszłej niedzieli 9 czerwca oraz  w odpust  i następne niedziele  można nabywać cegiełki……….Do wygrania będą samochód  i wiele różnych i  ciekawych nagród .
  20.  W nowym kościele zostały zamontowane boczne, dębowe, antypaniczne drzwi. Są wykonywane  żyrandole do nowego kościoła.
  21.  Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazety: Gość Niedzielny; Niedziela; Przewodnik Katolicki, Promyczek Dobra i Mały Promyczek Dobra.
  22. Są do zabrania gazety „ Chrystus i TY”.