Ogłoszenia parafialne 19 maja 2019 r.

 1. Przeżywamy V Niedzielę Wielkanocną. Msze Św. do południa jak w każdą niedzielę. Po południu o godz. 15.00 Nabożeństwo majowe i Msza Św.
 2. Bóg zapłać za ofiary na budowę kościoła.
 3. Zapraszam wszystkich, szczególnie dzieci na nabożeństwa majowe.
 4. Dzisiaj w naszej parafii będziemy gościć obraz i relikwie Św. Jana Pawła II. Msza Św. o godz. 18.00 – powitanie relikwii i obrazu. Modlitwy zakończone Apelem Jasnogórskim.
 5. W poniedziałek porządek jest następujący: Msze Św.: o godz.6.30 w kościele; o godz. 6.30 w kaplicy; o godz. 8.30 dla szkół: Gimnazjum i Szkoły Podstawowej w Gołkowicach i o 14.30 Msza Św.; Nabożeństwo Majowe i pożegnanie obrazu i relikwii.
 6. Msze Św. w tygodniu w Gołkowicach o 6.30 i 18.00. W kaplicy w Skrudzinie w Poniedziałek o godz. 6.30; wtorek i środę o 17.00 oraz w czwartek, piątek i sobotę o 7.00.
 7. We wtorek i o 17.40 koronka i nowenna do Św. Antoniego.
 8. W środę o godz. 17:30 Godzinki i Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 9. W środę wspomnienie Św. Rity poświęcenie róż …….
 10. W czwartek modlitwy do Św. Rity i poświęcenie odnowionego feretronu ku Jej czci.
 11.  Zbliża się Uroczystość Bożego Ciała – 20 czerwca. Prosimy o przygotowanie ołtarzy, jak co roku. Pierwszy ołtarz – Gaboń Praczka; drugi ołtarz Skrudzina; trzeci ołtarz w tym roku również przy pomniku Jana Pawła II, przy szkole – Gołkowice Dolne i czwarty w nowym kościele/ o ile prace na to pozwolą/ – Gołkowice Górne. Uprzejmie prosimy sołtysów i rady Sołeckie o zorganizowanie tych prac, ołtarzy .
 12.   W imieniu całej parafii dziękuję za ofiary na kościół.
 13. Narzeczeni: Sylwia Niemiec i Kazimierz Firlej
 14. Sabina i Grzegorz Gawlik – Gołkowice Górne
 15. pewnej rodzinie z Gołkowic Górnych
 16. osobom i rodzinom anonimowym i tym, którzy wpłacili ofiary na konto.
 17.  23 czerwca odbędzie się festyn parafialny uprzejmie proszę o pomoc w zorganizowaniu festynu, ofiarowanie rzeczy na loterie.
 18.  Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazety: Gość Niedzielny; Niedziela i książkę pt: „ Coś z marzeń ” w cenie 20 zł . Można nabyć ciekawą książkę pt: „Czterdziestolecie pielgrzymi Jana Pawła do Polski” w cenie 3 zł .
 19.  W nowym kościele została wykonana mozaika na głównej ścianie i założone figura Chrystusa. Kościół, główne drzwi są dzisiaj otwarte można i trzeba wejść i zobaczyć. Wspierajmy to wielkie i piękne dzieło, by dalej kontynuować prace.
 20.  Ukazał się kolejny numer „ Echa Parafialnego” . Dziękujemy redakcji i Annie i Grzegorzowi Gorczowskim za przygotowanie i wydanie echa. Zabierzmy do naszych domów.
 21. Zapraszamy do modlitwy przy obrazie i relikwiach Świętego Jana Pawła II.