Ogłoszenia Parafialne 16 czerwiec 2019

1. Przeżywamy Niedzielę – Uroczystość Trójcy Przenajświętszej.  Msze Św. o godz. 7.00; o godz. 8:00 (w Skrudzinie); 9:00; 10:30 i 12:00. Po południu o godz.14.50( wcześniej) Nieszpory i Msza Św.
  2. Dziękuję za  wszystkie ofiary składane na budowę kościoła.
  3. Po Mszach Św. przy kościele  i w zakrystii można nabywać cegiełki  Loterii Św. Antoniego (samochód, główna nagroda; a w loterii fantowej 2000 zł i wiele innych cennych nagród)
  4. W poniedziałek wspomnienie Św. Brata Alberta Chmielowskiego.
  5.  We wtorek Msza Św. dla dzieci, rodziców  i personelu Przedszkola Sióstr Karmelitanek o godz. 16.00.
  6. We wtorek i o 17. 40 koronka i nowenna do Św. Antoniego.
  7. W środę jest   zakończenie roku szkolnego i katechetycznego:
    1. o godz.8.00 Szkoła Podstawowa i Gimnazjum im JP II w Gołkowicach
    2. o godz.9.00 Szkoła Podstawowa w Skrudzinie
  8. Zapraszamy wszystkie dzieci młodzież,  rodziców, nauczycieli, katechetów, wychowawców na modlitwę dziękczynną. Modlitwa o szczęśliwe wakacje.
  9. W środę o godz. 17:30 Godzinki i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  10. W czwartek Uroczystość Najdroższego Ciała i Krwi Chrystusa –  Bożego Ciała. Msze Święte o godz. 7.00; o 9.00: uroczysta Msza Św. z procesją do czterech ołtarzy; 15.00 w kaplicy w Skrudzinie i o 16.00 procesja i Msza Św.
  11. Proszę o udział w procesji wszystkich: sztandary, feretrony, stowarzyszenia , organizacje,  chłopców dzwoniących i dziewczynki sypiące kwiaty, dzieci klas  III w strojach  komunijnych, wszystkie dzieci, OSP ……………
  12.  Bardzo proszę o wykonanie ołtarzy: o  zorganizowanie Panów sołtysów i Rady Sołeckie o pomoc wszystkich parafian.
  13.  Prosimy aby przy trasie procesji  udekorować domy.
  14. Uprzejmie proszę i zachęcam, aby w Boże Ciało i w czasie Oktawy przyjść na procesje w strojach regionalnych, a zwłaszcza panie niosące feretrony. Odnawiajmy piękną tradycję.
  15.  W czasie Oktawy Bożego Ciała procesje po Mszach Św. rano i wieczorem.
  16.  W niedzielę procesja po Mszy Św. o 10.30 i o godz. 15.00 przed Mszą Św.
  17.  W przyszłą niedzielę  przeżywamy Dzień Ojca . Wszystkim Ojcom składamy najlepsze życzenia, otoczmy ich modlitwą, życzliwością.
  18.  Dziękuję również za ofiary:
    1. Zakład Ogólnobudowlany Malbud z Gołkowic Górnych
    2. Magdalena Małek – Gołkowice
    3. Firmom i osobom, które przekazały rzeczy na festyn.
    4. osobom i rodzinom,  które prosiły o anonimowość. Bóg zapłać.
  19.  Zaproszenie na festyn: Serdecznie zapraszamy na festyn parafialny w przyszłą niedzielę. Oficjalne rozpoczęcie o godz. 14.00. Można przyjść wcześniej. Na festynie występ ciekawych grup, zespołów. Kapela CIUPAGA około godz. 18.00. Plac zabaw, wspaniała kuchnia, różne atrakcje. Zabawa pod gołym niebem.  Nabywajmy cegiełki, losy loterii za 7 zł. Można wygrać samochód, 2000 zł  i wiele wielu innych ciekawych rzeczy. Wspierajmy dzieło budowy kościoła. Zaproście swoje Rodziny, znajomych i przyjaciół na festyn. Można zabrać plakaty ……… Można przedstawić plakat………Poinformujmy swoich znajomych, rodzinę poprzez media społecznościowe.
  20.  W związku z festynem w przyszłą niedzielę nie będzie Mszy Św.  o 15.00. Przyjdźmy na Msze Św. do południa .
  21.  Zapowiedzi przedmałżeńskie …x 3…….patrz kartka
  22. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazety: Gość Niedzielny; Niedziela, Przewodnik