Ogłoszenia parafialne 11 sierpień 2019 r

1. Przeżywamy XIX Niedzielę Zwykłą. Msze Św. o godz. 7.00; o 8:00 (w Skrudzinie); 9:00 10.30 i  o 12:00; o 13.30 na Prehybie. Po południu o godz. 14.50(wcześniej) Nieszpory i Msza Święta.
  2. Bóg zapłać za ofiary składane dzisiaj na budowę kościoła.
  3. Witamy w naszej parafii i naszych rodzinach wszystkich, którzy przybyli na czas odpoczynku i wakacji.
  4. We wtorek Nabożeństwo Fatimski o godz. 18.00 Msza Św. i procesja z lampionami. O godz. 17.30 Różaniec, prosimy by różaniec prowadziło Koło Radia Maryja.
  5. W środę wspomnienie Świętego Maksymiliana Kolbego. Godzinki i nowenna do MBNP.
  6. W czwartek uroczystość Wniebowzięcia Matki Bożej – MB Zielnej. Msze Św. o 7.00; 8.00 w kaplicy; 9.00; 10.30; 12.00 i po południu o godz. 15.00. Na Mszach Świętych poświęcenie owoców, ziół i kwiatów. Jest to uroczystość obowiązkowa. Wykonajmy piękne wiązanki, bukiety, by podziękować Bogu i Matce Najświętszej za wszelkie łaski.
  7. W sobotę wspomnienie Św. Jacka
  8. W sobotę wyrusza piesza pielgrzymka  z Tarnowa do Częstochowy módlmy się za pielgrzymów.
  9. W przyszłą niedzielę o godz. 12.00 Msza Św. w intencji Ks. Artur Marty, podziękowanie za jego 6 – cio letnia prace w naszej Parafii. Zapraszam delegacje, przedstawicieli grup, stowarzyszeń, władzy samorządowej.
  10. Zapowiedzi przedmałżeńskie….patrz kartka………….
  11.  Informacje o pielgrzymce do Częstochowy…..patrz kartka…………….
  12.  W imieniu całej Parafii serdecznie dziękujemy Państwu Angelice i Grzegorzowi Klag – Dom Weselny „ZACISZE”, za bezinteresowne przyjęcie pielgrzymki ze Słowacji, za obiad,  poczęstunek i prowiant na drogę. Bóg zapłać
  13.  Bóg zapłać za ofiary na kościół:
    1. Nowożeńcy: Joanna Szewczyk i Patryk Pustułka
    2. Jadwiga i Jan Gomółka – Gołkowice Górne
    3. Pewna osoba z Gołkowic Górnych
    4. Janina Galicka z Krakowa
    5. Pewna osoba ze Skrudziny
    6. osobom i rodzinom, które wpłaciły ofiary na konto oraz tym, które  prosiły o anonimowość. Bóg zapłać.
  14. W nowym kościele są wykonywane następujące prace: tynki akustyczne; malowanie zewnątrz – fasady; malowanie wewnątrz i wiele innych prac. Wspierajmy to wielkie i piękne dzieło.
  15. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazety: Gość Niedzielny/płyta/; Niedziela i inne.
  16. Wszystkim rolnikom w pracach oraz przeżywającym wakacje przekazujemy Boże błogosławieństwo.