Ogłoszenia parafialne 1 wrzesień 2019 r

1. Przeżywamy XXII Niedzielę Zwykłą. Msze Św. o godz. 7.00; o 8:00 (w Skrudzinie); 9:00, 10.30 i  o 12:00. Na Prehybie o 13.30. Po południu o godz. 14.50(wcześniej)  Nieszpory i Msza Św.
  2. Witamy w naszej Parafii Księdza wikariusza Andrzeja Papieża, pochodzącego z Dobrej. Życzymy wielu łask i Bożego błogosławieństwa.
  3. Bóg zapłać za ofiary składane na budowę kościoła.
  4. W poniedziałek rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego. Msze Św. na rozpoczęcie o godz. 9.00 w Gołkowicach i również o 9.00 w kaplicy w Skrudzinie. Zapraszamy dzieci, młodzież, rodziców, nauczycieli, pracowników szkół.
  5. Ważne informacje związane z rozpoczęciem roku szkolnego: rozpoczęcie roku szkolnego dla klas od 5 – 8 o godz. 8.00 w holu szkolnym. Następnie wszystkie klasy przychodzą  na Msze Św. o godz. 9.00. Klasy od 0 – 4 przy Mszy Św. spotkanie na holu szkolnym. Potem spotkanie z wychowawcami. Klasy od 5 – 8 po Mszy Św. idą do klas na spotkanie z wychowawcami.
  6. We wtorek  o 17.40 koronka i nowenna do Św. Antoniego.
  7. We wtorek Księża: Ks. Kanonik Stefan i Ks. Augustyn będą przezywać swoje imieniny. Zapraszamy na godz. 18.00 na Mszę Św., aby się modlić i złożyć czcigodnym solenizantom życzenia . Zapraszam przedstawicieli, grup, stowarzyszeń, szkół, władzy samorządowej.
  8. W środę o godz. 17:30 Godzinki i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  9. W środę po Mszy Św. wieczornej spotkanie Akcji Katolickiej na plebani
  10. W czwartek oddajemy cześć Świętej Ricie.
  11. W tym tygodniu przeżywamy:
    1. w czwartek spowiedź z okazji rozpoczęcia roku szkolnego i pierwszego piątku od godz. 15.00 do 17.00 z pół godzinna przerwą o 16.00.
    2. w czwartek Godzina Święta przed I piątkiem,  od 17.00.
    3. pierwszy piątek miesiąca, kapłani do chorych pojada od 8.00. Wspieramy  modlitewnie i materialnie misje święte
    4. pierwsza Sobota miesiąca. Od godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, medytacja, adoracja i różaniec.
  12.  W przyszłą niedzielę składka przeznaczona na budowę nowego kościoła.
  13. Spotkanie Rady Parafialnej, Rady Ekonomicznej w przyszłą niedzielę o godz. 13.30 na plebani. Zapraszamy wszystkim, którzy tworzą te rady o przybycie na spotkanie.
  14.  Prośba o przeprowadzenie zbiórki na budowę nowego kościoła……….patrz karta
  15.   Bóg zapłać za ofiary na kościół:
    1. Ksiądz rodak naszej parafii
    2. Ks. Witold Maślanka – proboszcz z Parafii Gaboń
    3. Parafia Gaboń / głosiłem kazania na odpuście/
    4. osobom i rodzinom anonimowym, tym, którzy wpłacili ofiary na konto.
  16.  Rada Sołecka i Sołtys z Gołkowic Górnych – Józef Kurowski serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców Gołkowic Górnych i Gołkowic Dolnych na piknik rodzinny w przyszłą niedzielę tj. 8 września 2019 roku od godz. 14.30 na placu przy orliku w Gołkowicach Górnych.
  17. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazety: Gość Niedzielny, Niedziela, Przewodnik katolicki. Kalendarze rolnicze w cenie 25 zł.