Ogłoszenia parafia Gołkowice 6 Grudnia 2020 r.

1. Przeżywamy II Niedzielę Adwentu. Msze Św. o 6.30; 8:00 (w Skrudzinie); 9:00;10.30 i o 12:00. Po południu o godz.14.50/wcześniej/ Nieszpory i Msza Św.
  2. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane   na utrzymanie parafii, montaż organów i budowę  kościoła. Bóg zapłać. Dzisiaj jest niedziela adoracyjna.
  3. Dziękujemy za ofiary składane do puszek na misje. Wsparcie pracy misyjnej Sióstr Karmelitanek.
  4. W ciągu tygodnia Msze Św. rano o 6.30 ( Roraty) w kaplicy codziennie o 7.30 ( Roraty) pół godzinki, wcześniej Godzinki. Msze Św. wieczorem w Gołkowicach o godz. 18.00;
  5. We wtorek Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Uroczystość obowiązkowa. Msze Św. o godz. 6.30; 7.30 w kaplicy; 9.00; 10.30 i o godz. 18.00.
  6. W środę  o godz. 17:30 Godzinki i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  7. W czwartek modlitwy do Św. Rity.
  8. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać  39 – tą rocznicę stanu wojennego; modlitwa za ofiary stanu wojennego.
  9. W przyszłą niedzielę ofiary będą zbierane na budowę nowego kościoła, montaż organów i funkcjonowanie parafii.
  10. Panowie organiści dalej będą roznosili opłatki:  Pan Stanisław Adamczyk od godz. 8.00: poniedziałek: Gołkowice Dolne „Centrum” od Danuty i Jana Waligóra obydwie strony; we wtorek: Gołkowice Dolne od Zofii i Stanisława Babeł i „ Manhatan”. Pan Paweł Kozieński w poniedziałek od 8.00: Gołkowice Górne „Tłoki” od Beaty i Józefa Jop – obydwie strony. Dokończenie po Mszy Świętej wieczornej.
  11. Bóg zapłać za ofiary składane organistom na montaż organów.
  12. Bóg odwołał do wieczności + Śp. Eleonorę Piwowar z Gołkowic Dolnych, 24 Msze Św. od uczestników pogrzebu. Dziękujemy za przekazanie tych ofiar na budowę kościoła.
  13. Bóg zapłać za ofiary na kościół:
    • Z Mszy Św. od uczestników pogrzebu + Śp. Eleonory Piwowar = 1200 zł.
    • Pewna osoba i rodzina  z Gołkowic Dolnych
    • Pewna Rodzina i pewna osoba z Gabonia- Praczki
    • Pewna Rodzina z Naszacowic.
    • Kotas Maria i Antoni – ze Skrudziny
    • Maria i Krzysztof Ogorzały z Gołkowic
    • Osobom i rodzinom, którzy wpłacili ofiary na konto na montaż organów.
    • Osobom i rodzinom anonimowym i tym, którzy wpłacili ofiary na konto. Bóg zapłać
  14. Dziękujmy za ofiary złożone do puszek na Caritas, które wyniosły 2500 zł. Bóg zapłać.
  15. W imieniu parafii z całego serca dziękujemy Paniom z Caritas, właścicielom: Małgorzacie i Marianowi Niemiec  i pracownikom sklepu ABC w Gołkowicach Górnych, za pomoc w zorganizowaniu Świętego Mikołaja.  Bóg zapłać.
  16. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazety: Gość Niedzielny; Niedziela.
  17. Można i trzeba  nabywać świece na stół wigilijny, w cenie 10 zł. Można nabyć kalendarze i ciekawe foldery o naszej parafii.
  18. Można nabywać zioła na różne dolegliwości Bożej Apteki.
  19. Zapraszamy do zainteresowania się kiermaszem świątecznym. Zapraszamy do budynku
  20. gospodarczego od strony ulicy. Można nabyć wiele bardzo ciekawych, interesujących rzeczy. Bóg odwołał do wieczności: Władysława Adamczyk z Gołkowic Dolnych. Pogrzeb w poniedziałek o godz. 13.00 Msza Św. o godz. 12.30 różaniec w kościele, później stacja przy grobie. Różaniec dzisiaj o godz. 16.00 w kościele.

Ks. Proboszcz Kazimierz Koszyk