Ogłoszenia parafia Gołkowice 5 lipiec 2020 r

1. Przeżywamy XIV Ndz. Zw. Msze Św. o godz. 7.00; o godz. 8:00 (w Skrudzinie); 9:00 , 10.30 i 12:00;  po południu o godz. 14.50/wcześniej/ Nieszpory i Msza Święta.
  2. Uprzejmie prosimy, aby zachowywać reżim sanitarny: w kościele mamy obowiązek ubierać maseczki, dezynfekować ręce. Ławki w kościele są dezynfekowane. Zachowajmy przepisy i ostrożność dla dobra swojego i bliźnich.
  3. Dzisiaj zmiana tajemnic w różach.
  4.  Niedziela adoracyjna.
  5. Bóg zapłać za ofiary składane na budowę kościoła. Jest wykonane wiele prac, wspierajmy to wielkie i piękne dzieło. Dziękujemy za ofiary na funkcjonowanie naszej parafii i na witraż Świętego Antoniego.
  6. Witamy w naszej parafii i rodzinach tych, którzy przybyli na czas odpoczynku i wakacji
  7. W poniedziałek wspomnienie błog. Marii Teresy Ledóchowskiej
  8. We wtorek o 17.40 koronka o nowenna do Św. Antoniego.
  9. W środę Godzinki i nowenna do Matki Bożej o 17.30. Wspomnienie Św. Jana z Dukli.
  10. W czwartek modlitwy do Św. Rity.
  11. W sobotę Święto Św. Benedykta patrona Europy
  12. W przyszłą  niedzielę składka przeznaczona będzie na budowę kościoła. Wspierajmy to wielkie i piękne dzieło.
  13.  Dyżur w parafii w tym tygodniu pełni Ksiądz Katecheta Andrzej..
  14. Bóg zapłać wszystkim za ofiary składane na kościół:
    1. Dar ołtarza Młodzieży Bierzmowanej i ich Rodzicom: klasa VIII A; Klasa VIIIB z Gołkowic i klasa VIII ze Skrudziny.  Bóg zapłać
    2. Zofia i Paweł Buchalski z Gołkowic Górnych
    3. Pewna Rodzina z Naszacowic
    4. Zofia i Marian Zubek z Gołkowic Dolnych
    5. Osobom i rodzinom anonimowym i tym, którzy wpłacili ofiary na konto.
  15. Dziękujemy za ofiary na witraż:
    1. Ksiądz Andrzej Papież Katecheta
    2. Józef Kurowski z zona z Gołkowic Górnych
    3. Wanda Ubik z Gołkowic Dolnych
    4. Król Aniela z Gołkowic Górnych
    5. Małgorzata i Stanisława Migacz z Gołkowic Górnych
    6. Teresa i Eugeniusz Pach ze Skrudziny
    7. Maria Klag ze Skrudziny
    8. Józefa i Jan Konieczny ze Skrudziny
    9. Osobom i rodzinom anonimowym i tym, którzy wpłacili ofiary na konto.
    10. Zapraszamy do kupowania cegiełek Świętego Antoniego i losów z loterii fantowej.
  16.  Losowanie nagród z cegiełek i losów loterii odbędzie się dzisiaj po Mszy Św. o godz. 12.00 – mniej więcej o 12.50.
  17. Losowanie nagród w przyszłą niedzielę odbędzie się po Mszy Św. o godz. 9.00; mniej więcej o godz. 9.50 . Trzeba przynieść kupony tych loterii. Zapraszamy .
  18. Przy wyjściu z kościoła można nabyć różne gazety: Gość Niedzielny – w Gościu Niedzielnym jest artykuł o naszej Parafii, zdjęcia; Niedziela;
  19. Życzymy wszystkim wielu sił do pracy i udanego odpoczynku i urlopów
  20.  Oświadczenie Sióstr Karmelitanek