Ogłoszenia parafia Gołkowice 31 Październik 2020

1. Przeżywamy   Niedziela – Uroczystość  Wszystkich Świętych. Msze Św.: 7.00; 8.00 w kaplicy; 9.00; 10.30 ; 12.00 i o godz. 13.00 Msza Święta i modlitwy za zmarłych w kościele .
  2. Przez oktawę Wszystkich Świętych – w Tygodniu Modlitwy za zmarłych zachęcamy do modlitwy za zmarłych.
  3. Jutro w poniedziałek Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych – Dzień Zaduszny.
    Msze Święte o godz. 7.00; 8.00 w kaplicy; 9.00; 10.30 i po południu o godzinie 18.00.
    Bóg zapłać za ofiary składane w uroczystość Wszystkich Świętych  do puszek przy wyjściu z kościoła i kaplicy na  Seminarium Duchowne w Tarnowie.
  4. W Dzień Zaduszny podczas Mszy Św. również będą zbierane ofiary na utrzymanie Seminarium Duchownego w Tarnowie.
  5.  Od 1 do 8 listopada codziennie można i trzeba zyskać odpust zupełny i ofiarować za zmarłych.
  6.  Po niedzieli 3 listopada  koronka do za zmarłych  połączona z  wypominkami pół godziny przed Mszą Św. w kościele i kaplicy. W niedziele o godz. 15.00.
  7. „Różaniec do granic nieba „Od 1 listopada zachęcamy do modlitwy na różańcu w kościele o godz. 5.50 – przed Mszą Św. poranna i w domach . Szczegóły na plakatach i stronie internetowej .
  8.  W tym tygodniu przeżywamy:

-W czwartek  modlitwy do Św. Rity. Pierwszy Czwartek miesiąca. Od godz. 16.30 do 17.30 Godzina Święta.
    -Pierwszy  Piątek miesiąca: Kapłani do chorych pojadą od godz. 8.00. Wspierajmy kraje misyjne i misjonarzy. Rodziny, które nie chcą lub nie mogą przyjąć kapłana prosimy o zgłoszenie w zakrystii lub telefonicznie.
    -Pierwsza Sobota o godz. 16.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu. Prosimy, aby  adorację prowadziło Koło Radia Maryja.

9. W kaplicy w Skrudzinie codziennie, przez cały tydzień Msze Święte o godzinie 7.10.
  10.   Bóg zapłać za ofiary na kościół:
    • Maria i Kazimierz Wielosik z Naszacowic
    • Maria Chmielowska z Rdziostowa
    • Pewna Rodzina z Gołkowic Dolnych
    • Wszystkim ofiarodawcom anonimowym i tym, którzy wpłacili ofiary na konto parafialne,  Bóg zapłać.
  11. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazety: Gość Niedzielny; Niedziela. Promyczek Dobra i Mały Promyczek Dobra .

Ks. Proboszcz Kazimierz Koszyk