Ogłoszenia parafia Gołkowice 30 sierpień 2020 r

1. Przeżywamy XXII Niedzielę Zwykłą. Msze Św. o godz. 7.00; o 8:00 (w Skrudzinie); 9:00, 10.30 i  o 12:00. Po południu o godz. 14.50(wcześniej)  Nieszpory i Msza Św.
  2. Bóg zapłać za ofiary składane na budowę kościoła.
  3. Bóg zapłać za ofiary składane dzisiaj do puszek na relikwiarz Świętego Maksymiliana Kolego.
  4. We wtorek  rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego. Msze Św. na rozpoczęcie: Dla klas 8-7 o godzinie 8.00. Dla klas 4-6 o godzinie 9.00. Dla Szkoły Podstawowej w Skrudzinie w kaplicy o godzinie 9.00. Dla klas 0 – 3 w niedziele 6 września o godzinie 10.30 .
  5. Ważne informacje związane z rozpoczęciem roku szkolnego: … patrz kartka…..
  6. We wtorek  o 17.40 koronka i nowenna do Św. Antoniego.
  7. We wtorek przezywamy rocznice wybuchu II wojny światowej.
  8. We wtorek Księża: Ks. Kanonik Stefan i Ks. Augustyn będą przezywać swoje imieniny. Zapraszamy na godz. 18.00 na Mszę Św., aby się modlić i złożyć czcigodnym solenizantom życzenia . Zapraszam przedstawicieli, grup, stowarzyszeń, szkół, władzy samorządowej.
  9. W środę o godz. 17:30 Godzinki i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  10. W czwartek oddajemy cześć Świętej Ricie.
  11. W tym tygodniu przeżywamy:
    1. w czwartek spowiedź z okazji rozpoczęcia roku szkolnego i pierwszego piątku od godz. 15.00 do 17.00 z pół godzinna przerwą o 16.00.
    2. w czwartek Godzina Święta przed I piątkiem,  od 17.00.
    3. pierwszy piątek miesiąca, kapłani do chorych pojadą od 8.00. Wspieramy modlitewnie i materialnie misje święte
    4. pierwsza Sobota miesiąca. Od godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, medytacja, adoracja i różaniec.
  12. W przyszłą niedzielę składka przeznaczona na budowę nowego kościoła.
  13.  Prośba o przeprowadzenie zbiórki na budowę nowego kościoła
  14.  Od przyszłej niedzieli rozpoczynamy katechezę dla dzieci o godz. 10.15. W przyszłą niedzielę prosimy, aby dzieci przyniosły tornistry i przybory szkolne do poświęcenia
  15.  Bóg zapłać za ofiary na kościół:
    1. Ksiądz rodak naszej parafii
    2. Pewna osoba ze Skrudziny
    3. Pewne osoby i rodziny z Gołkowic Górnych
    4. Dziękujemy za ofiary na witraż do nowego kościoła
    5. osobom i rodzinom anonimowym, tym, którzy wpłacili ofiary na konto.
  16.  W przyszłą niedzielę będziemy gościć w naszej parafii Ojca Zdzisława z Niepokalanowa, który przywiezie relikwie Św. Maksymiliana i przybliży jego postać.
  17. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazety: Gość Niedzielny, Niedziela, Przewodnik katolicki. Promyczek Dobra i Mały Promyczek Dobra.
  18.  Losowanie nagród odbędzie się dzisiaj po Mszy Św. o 10.30. Losowanie głównej nagrody – samochodu i innych nagród odbędzie się w niedzielę 13 września po Nabożeństwie Fatimskim. Nabożeństwo Fatimskie 13 września o godz. 14.30 Różaniec o godz. 15.00 Msza Św. z procesja z lampionami, później losowanie nagród.
  19. Ksiądz Kanonik Stefan Tokarz został odznaczony  Krzyżem Wolności i Solidarności – składamy Księdzu Kanonikowi serdeczne gratulacje.