Ogłoszenia Parafia Gołkowice 3 Stycznia 2021 r.

1. Przeżywamy 2 Niedzielę po Bożym Narodzeniu.  Msze Św. o 7.00, 8:00 (w Skrudzinie); 9:00; 10.30 i o 12:00; po południu /wcześniej/ o 14.50 Nieszpory i Msza Święta.
  2. Dzisiaj niedziela adoracyjna. Zmiana tajemnic w Różach.
  3. Bóg odwołał do wieczności +Śp. Teresę Pierzchała. Pogrzeb w poniedziałek o godz. 13.00. Wyprowadzenie z kaplicy cmentarnej o 12.15; Różaniec w kościele o godz. 12.30. Różaniec dzisiaj o godz. 16.00 w kościele. Módlmy się o zbawienie Jej duszy i pociechę dla rodziny i bliskich.
  4. Bóg zapłać za ofiary na budowę kościoła.
  5. We wtorek o 17.40 koronka i nowenna do Św. Antoniego.
  6. W środę przeżywamy Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Msze Święte jak w niedzielę. Po południu /wcześniej/ o godz. 14.50 Nieszpory i Msza Św.  Poświęcenie: kadzidła, mirry, złota i kredy. Jest to Misyjny Dzień Dziecka. Zabierzmy kadzidło, kredę do naszych domów i mieszkań.
  7. W czwartek przeżywamy pierwszy czwartek miesiąca. Godzina Święta od godziny 17.00.
  8. Próba scholi w sobotę 9 stycznia o godz. 10.00. Próba będzie z instrumentami.
  9. W przyszłą niedzielę niedziela Chrztu Pańskiego.
  10. Msze Święte w kaplicy w Skrudzinie w środę o godz.8.00  i w piątek o godzinie 17.00.
  11. W przyszłą niedzielę składka na budujący się nowy kościół. Wspierajmy to wielkie i piękne dzieło.
  12. Zapraszamy na Msze Święte poszczególne regiony parafii …………. patrz kartka
  13. Bóg zapłać za ofiary na kościół:
    • Osobom i rodzinom, które składają ofiary w czasie Mszy Św. z poszczególnych regionów Parafii.
    • Bożena i Tadeusz Kudłacz z Gołkowic Dolnych
    • Rodzina Przychockich
    • Pewna rodzina z Gabonia Praczki
    • Na organy:
    • Bronisława i Jan Król z Gołkowic Dolnych
    • Kasprzyk Barbara z Gabonia Praczki
    • Kasprzyk Aniela i Stanisław – Gaboń Praczka
    • Rodziny anonimowe z Gołkowic Górnych
    • Na witraż: Alfreda i Bronisław Biel z Gołkowic Dolnych
      # Wszystkim ofiarodawcom anonimowym i tym, którzy wpłacili ofiary na konto – Bóg zapłać
  14. Zapowiedzi przedmałżeńskie ………. x 2
  15. Ochotnicza Straż Pożarna w Gołkowicach Górnych serdecznie dziękuję za serdeczne przyjęcie mieszkańcom: Gołkowic Górnych, Gołkowic Dolnych i Mostek. OSP i Zarząd przekazują serdeczne życzenia noworoczne.
  16. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazety: Gość Niedzielny, Niedziela, Przewodnik.
  17. Życzymy wszystkim  szczęśliwych ferii, odpoczynku.

Ks. Proboszcz Kazimierz Koszyk