Ogłoszenia parafia Gołkowice 3 maj 2020 r

1. Przeżywamy IV Niedzielę Wielkanocną. Niedzielę Dobrego Pasterza. Msze Święte o 7.00; 8.00 w kaplicy/ nabożeństwo majowe/; 9.00; 10.30; 12.00. Po południu o godz. 15.00 Nabożeństwo Majowe i Msza Św.
  2. Dzisiaj zmiana tajemnic w Różach
  3. Rozpoczynamy Kwartalne Dni  Modlitw o powołania do służby w Kościele.
  4. W poniedziałek wspomnienie Świętego Floriana, patrona strażaków. Zapraszamy na godz. 18.00, aby modlić się w intencji strażaków.
  5. We wtorek modlitwy do Świętego Antoniego.
  6. W środę o godz. 17:30 Godzinki i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Święto Św. Filipa i Jakuba Apostołów.
  7. W czwartek modlitwy do Świętej Rity.
  8. W piątek uroczystość Świętego Stanisława Bpa i męczennika.
  9. W przyszłą niedzielę składka przeznaczona jest na budowę nowego kościoła. Bóg zapłać za składane ofiary. Wykonywanie zostało wiele prac. Wspierajmy to wielkie dzieło.
  10.  Zapaszmy do udziału w nabożeństwach majowych
  11. Wszystkim solenizantkom i solenizantom składamy najlepsze życzenia .
  12. W imieniu całej parafii dziękuję za ofiary na kościół:
    1. Pewna Rodzina z Naszacowic i ze Skrudziny
    2. Stanisława i Julian Obrzud z Naszacowic
    3. Józefa Cebula z Gołkowic Górnych
    4. Osobom i rodzinom anonimowym i tym, którzy wpłacili ofiary na konto parafialne Bóg zapłać.
  13.  Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazety: Gość Niedzielny , Niedziela i inne
  14.  W zakrystii można zamówić Świece wotywną spalającą się z wizerunkiem Świętej Rity.
  15.  Zwracam się z serdeczną i uprzejmą prośbą do przedstawicieli Rada Parafialnych, osób, które zbierały ofiary na budowę kościoła, aby zachowując wymogi związane z korona wirusem, w miarę możliwości gromadzić te ofiary. Również prosimy grupowych by zbierali ofiary. Zostało wykonane wiele pracy posadzka, schody, posadzki w pomieszczeniach na zapleczu kościoła, na wszystkich poziomach, musimy spłacać materiały i wykonane prace. Prosimy sołtysów o pomoc . Listy do zbierania ofiar znajdują się w zakrystii i przy wyjściu z kościoła.

Ks. Proboszcz Kazimierz Koszyk