Ogłoszenia Parafia Gołkowice 27 Grudnia 2020 r.

1. Przeżywamy Niedzielę w oktawie  Bożego Narodzenia – Święto Najświętszej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa. Msze Św.: o 7.00, 8:00 (w Skrudzinie); 9:00, 10.30 i o 12:00. Po południu o 14.50/wcześniej/ Nieszpory i Msza Św.  Niedziela synodalna.
  2. Przeżywamy Oktawę po Bożym Narodzeniu.
  3. W poniedziałek Świętych Młodzianków  Męczenników.
  4. We wtorek modlitwy do Świętego Antoniego.
  5. W środę Godzinki i nowenna do MBNP.
  6. W czwartek zakończenie „Starego Roku”. Nabożeństwo dziękczynno-przebłagalne o godz. 15:00. Nieszpory połączone z Mszą Św. potem wystawienie Najświętszego Sakramentu i Suplikacji. Podsumowanie całego roku. Wspomnienie Św. Sylwestra.
  7. Msza Święta w kaplicy u Sióstr Karmelitanek Dzieciątka Jezus będzie w Sylwestra, 31 grudnia,  o godz. 11.00.
  8. W tym roku w Sylwestra nie będzie Mszy Św. na Prehybie , ani modlitw w kościele.
  9. W piątek   Nowy Rok- Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki – Maryi. Światowy Dzień Modlitwy  o pokój. Msze Św. jak w niedzielę. Uroczystość obowiązkowa.
  10. W piątek ze względu na uroczystość nie obowiązuje post.
  11. W piątek przeżywamy pierwszy piątek miesiąca. Kapłanie nie pojadą do chorych. .
  12. Pierwsza Sobota miesiąca: od 17.00 wystawienie Najświętszego  Sakramentu; adoracja, medytacja, różaniec i Msza Św.
  13. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic w Różach.
  14. Dziękuję za zorganizowanie kolędy misyjnej: Siostrze Przełożonej Donacji;  Pani Teresie Janik, Paniom ze Skrudziny, rodzicom, młodzieży i dzieciom. Wam za składane ofiary na misje. Przy wyjściu z kościoła składamy ofiary do puszek w ramach kolędy misyjnej. Bóg zapłać.
  15. W kaplicy w Skrudzinie będą odprawiane Msze Św.: wtorek, środę o godz.16.00. W czwartek, w  Św. Sylwestra o godz. 7.30.
  16. Informacje o Mszach  Św. Związanych z kolędą …….patrz kartka………….
  17. Bóg zapłać za ofiary na kościół:
    • Rodzina Plata z Moszczenicy
    • Aniela Janik z Gołkowice Dolnych
    • Pewna osoba z Gabonia Praczki
    • Wszystkim ofiarodawcom anonimowym Bóg zapłać
  18. Nabywajmy gazety, kalendarze i foldery.

Ks. Proboszcz Kazimierz Koszyk