Ogłoszenia parafia Gołkowice 26 lipiec 2020 r

1. Przeżywamy XVII Niedzielę Zwykłą. Msze Św. o godz. 7.00; o godz. 8:00 (w Skrudzinie); 9:00; 10.30; 12:00;  Po południu o godz. 14.50 Nieszpory (wcześniej) i Msza Święta.
  2. Dzisiaj jest pogrzeb + Śp. Janina Pasoń ze Skrudziny o godz. 13.30. wyprowadzenie z kaplicy cmentarnej o godz. 13.15. Różaniec przed pogrzebem o godz. 12.30 w kaplicy cmentarnej. Módlmy się o zbawienie Jej duszy i pociechę dla Rodziny.
  3. Dzisiaj w związku z pogrzebem po południu adoracja będzie skrócona. Prosimy o bardziej prywatna modlitwę , adorację.
  4. Adoracja, modlitwy za całą diecezję po każdej Mszy Św. Po południu adoracja będzie krótsza.
  5. W związku z pogrzebem, w dzisiejszą niedzielę, odwołujemy losowanie nagród z loterii. Losowanie odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 10.30.
  6. Bóg zapłać za ofiary składane na budowę kościoła.
  7. Witamy w naszej parafii i naszych rodzinach wszystkich, którzy przybyli na czas odpoczynku i wakacji.
  8. Dzisiaj po Msza Św. błogosławieństwo pojazdów, modlitwy za kierowców. Prosimy, aby kierowcy podeszli do swoich pojazdów.
  9. Dzisiaj do puszek składamy ofiary „ 1 grosz za szczęśliwie przejechany kilometr”, jest to pomoc dla misjonarzy w zakupie środków transportu.
  10.  Zabierzmy breloczki, zapachy i karty z modlitwami do Św. Krzysztofa i Św. Antoniego.
  11. We wtorek o 17.40 koronka i nowenna do Św. Antoniego.
  12. W środę o godz. 17:30 Godzinki i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  13. W czwartek modlitwy do Świętej Rity.
  14.  W piątek wspominamy Św. Ignacego z Loyoli.
  15. Pierwsza  Sobota miesiąca. O godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu.
  16.  W sobotę rozpoczynamy miesiąc sierpień, miesiąc dobrowolnej abstynencji. Wspominamy  Św. Alfonsa Marię  Liguoriego.
  17.  W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic w Różach.
  18.  Bóg zapłać za ofiary na kościół:
    1. Ksiądz Kazimierz Górz – nasz rodak
    2. pewnym osobom i rodzinom  z naszej parafii
    3. Helena Lizoń z Gołkowic Dolnych
    4. Dziękujemy za ofiary na witraż:
    5. Faron Krzysztof z rodziną
    6.  Korona Zofia  z Gołkowic Dolnych
    7. Kinga i Marek Dąbrowski z Gołkowic Dolnych
    8. Plata Janina
    9. Karol Kurzeja
    10. Jadwiga i Jan Gomółka
    11. Małgorzata Waligóra
    12. Opoka Piotr
    13. Klag Zdzisław i Beata
    14. Zwolińska – Bandyk Teresa
    15. Osobom, które wpłaciły ofiary na konto i anonimowym. Bóg zapłać
  19.  Módlmy się za wielu dobroczyńców, aby Pan Bóg, Św. Antoni i Rita im wszystko wynagrodzili.
  20.  Zapraszamy do nabywania cegiełek Św. Antoniego i losów z loterii fantowej.
  21.  Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazety: Gość Niedzielny; Niedziela i inne.
  22.  Wszystkim rolnikom w pracach żniwnych oraz przeżywającym wakacje przekazujemy Boże błogosławieństwo i dar modlitwy.