Ogłoszenia parafia Gołkowice 25 Październik 2020 r

1. Przeżywamy XXX  Niedziela – Uroczystość: Rocznica Poświęcenia Kościoła Miejscowego. Niedziela synodalna. Msze Św. do południa jak w każdą niedzielę. Po południu o godz. 15.00 Różaniec i Msza Św.
  2. Informacja o nominacji Ks. mgr Stanisława Sowińskiego ……….patrz kartka …..
  3. We wtorek Godzinki,  koronka i nowenna do Świętego Antoniego.
  4. W środę Godzinki i nowenna do MBNP. Wspomnienie Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza .
  5. W czwartek  Spowiedź Święta przed uroczystością Wszystkich Świętych, Dniem Zadusznym i pierwszym piątkiem od 15.00 do 17.30; z przerwą o 16.00 .
  6. Uprzejmie prosimy, aby ze Spowiedzi Świętej korzystać przez cały tydzień rano i wieczorem.
  7. W czwartek modlitwy do Świętej Rity.
  8. W sobotę  zakończenie nabożeństw różańcowych.
  9. W kaplicy Msze Św. i Różaniec:  w poniedziałek, wtorek i środę o go.dz.17.00; w czwartek, piątek i sobotę o godz. 7.10.
  10. W Niedzielę Uroczystość Wszystkich Świętych. Msza Św. o: 7.00; 8:00 (w Skrudzinie); 9:00;10.30, 12.00/dodatkowa/  i o 13:00:  Msza Św. z Nieszporami.
    Ze względu na pandemię i obostrzenia nie będzie organizowanej procesji na   cmentarz.
    Zapraszamy do nawiedzenia cmentarza indywidualnie, w gronie swojej rodziny. Uprzejmie prosimy, aby nie gromadzić się w większych grupach. Starajmy się nawiedzać cmentarz przez cała oktawę oraz cały listopad.
  11. W przyszły poniedziałek 2 listopada  Wspomnienie Wszystkich Wiernych zmarłych ( Dzień Zaduszny) Msze Św. o godz. 7.00; 8.00 – w Skrudzinie; 9.00; 10.30 i po południu o godz. 18.00.
  12. Bóg zapłać za ofiary składane w uroczystość Wszystkich Świętych  do puszek przy bramach cmentarza na Seminarium Duchowne w Tarnowie.
  13.  W Dzień Zaduszny podczas Mszy Św. również będą zbierane ofiary na utrzymanie Seminarium Duchownego w Tarnowie.
  14.  Od 1 do 8 listopada codziennie można i trzeba zyskać odpust zupełny i ofiarować za zmarłych.
  15.  Od 1 do 8 listopada codziennie rano będzie odmawiany „ Różaniec do granic  nieba”
  16.  Po niedzieli 3 listopada  koronka do za zmarłych  połączona z  wypominkami pół godziny przed Mszą Św. w kościele i kaplicy. W niedziele o godz. 15.00.
  17.   Bóg zapłać za ofiary na kościół:
    • Pewna Rodzina z Gołkowic Dolnych
    • Wszystkim ofiarodawcom anonimowym i tym, którzy wpłacili ofiary na konto parafialne,  Bóg zapłać.
  18.   Zabierzmy kartki na wypominki roczne i listopadowe. Pomóżmy naszym zmarłych w osiągnięciu nieba.
  19.  Bóg odwołał do wieczności + Śp. Teresę Zarabską, w Jej intencji będzie odprawionych 10 Mszy Św. od uczestników pogrzebu.
  20. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazety: Gość Niedzielny; Niedziela. Zabierzmy gazetę „ Dobre Nowiny”
  21.  Prośba odnośnie parkowania: bardzo prosimy, by samochody parkować na parkingach, również za starym kościołem, jest przygotowana duża cześć parkingu/ łatwiej będzie wyjeżdżać/. Nie wolno parkować na chodnikach. Absolutnie nie wolno parkować po obydwu stronach drogi. Zachowajmy rozsądek i nie narażajmy się na problemy.
  22.  Państwo Angelika i Grzegorz Klag z rodziną udostępniają na ten czas parking koło Domu Weselnego „Zacisze”, można parkować. Dziękujemy   za życzliwość.

Ks. Proboszcz Kazimierz Koszyk