Ogłoszenia parafia Gołkowice 24 maj 2020 r

1. Przeżywamy VII Niedzielę Wielkanocną – Uroczystość Wniebowstąpienia Pana Jezusa. Msze Św. o godz. 7.00; o godz. 8:00; 9:00; 10:30 i 12:00 oraz 15.00 Nabożeństwo Majowe   i Msza Św.
  2. Dziękuję za ofiary składane  na budowę  nowego kościoła i utrzymanie parafii.
  3. W tym tygodniu trwa nowenna do Ducha Świętego.
  4. We wtorek o 17.40 koronka i nowenna do Św. Antoniego.
  5. W środę  o godz. 17:30 Godzinki i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  6. W czwartek modlitwy do Św. Rity
  7.  W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Św. udekorujmy nasze posesje, domy, mieszkania zielonymi gałązkami.
  8. W przyszły poniedziałek 1 czerwca drugi dzień Uroczystości Zesłania Ducha Św. Święto NMP Matki Kościoła. Msze Sw. o 7.00; 8.00 w kaplicy; 9.00, 10.30, 12.00 i po południu o 18.00. W przyszły poniedziałek będziemy przezywać Dzień Dziecka.
  9. W imieniu całej parafii dziękuję za ofiary na kościół:
    1. pewna osoba ze Skrudziny.
    2. pewna rodzina z Naszacowic
    3. osobom i rodzinom anonimowym i tym którzy wpłacili ofiary na konto.
  10.  Od dzisiaj, następne niedziele, święta i w tygodniu oraz  w odpust  przy wyjściu z kościoła i w zakrystii   można nabywać cegiełki w cenie 20 zł . Do wygrania jest samochód osobowy,   wiele różnych i  ciekawych nagród . W najbliższym czasie zostanie uruchomiona loteria fantowa.
  11. W nowym kościele zostało wykonanych bardzo wiele prac wspierajmy to wielkie i piękne dzieło.
  12. Uprzejmie i gorąco proszę przedstawicieli Rad, osób które zbierają fundusze oraz grupowych, aby w najbliższym czasie,  zbierać ofiary. Zostało wykonanych wiele prac musimy spłacić materiały i wykonane prace. Bóg zapłać za pomoc i zrozumienie.
  13.  W tym roku nie będzie festynu. Organizujemy loterie i cegiełki Świętego Antoniego przy kościele i w budynku gospodarczym .
  14. Uprzejmie proszę o pomoc z zorganizowaniu tych loterii. Składanie różnych rzeczy na loterie.
  15. Dziękujemy pewnym osobom za ofiarowanie na cegiełki samochodu osobowego
  16.  Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazety: Gość Niedzielny; Niedziela; Przewodnik Katolicki
  17.  Spotkanie dzieci klas III wraz z jednym z rodziców: we wtorek o godz. 16.00 Skrudzina, we wtorek po Mszy Św. wieczornej klasa 3 a i w czwartek po Mszy Św. klasa 3b. Będzie to próba. Zapraszamy by wszyscy byli obecni na spotkaniu.
  18.  Spotkanie z Siostrą przełożoną rodziców dzieci z klas 4 – tych, przed rocznicą Komunii Świętej odbędzie się w środę po Mszy Św. w kościele.
  19.  W przyszłą niedzielę zakończenie nabożeństw majowych. Serdecznie zapraszam do odprawiania i uczestniczenia w nabożeństwach majowych.
  20.  Msze Św. w kaplicy: w poniedziałek, wtorek, środę o godz. 17.00, w czwartek, piątek i sobotę o godz. 7.00.