Ogłoszenia parafia Gołkowice 23 sierpień 2020 r

1. Przeżywamy XXI Niedzielę Zwykłą. Msze Św. o godz. 7.00; o 8:00 (w Skrudzinie); 9:00, 10.30 i  o 12:00. Na Prehybie o 13.30. Po południu o godz. 14.50(wcześniej)  Nieszpory i Msza Św.
  2. W poniedziałek święto Świętego Bartłomieja.
  3. We wtorek  o 17.40 koronka i nowenna do Św. Antoniego. Wspomnienie Św. Moniki.
  4. W środę o godz. 17:30 Godzinki i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  5.  W środę przeżywamy Uroczystość NMP Częstochowskiej.
  6. W czwartek oddajemy cześć Świętej Ricie. Wspomnienie Świętej Moniki.
  7. W piątek wspomnienie Świętego Augustyna. Imieniny będzie przezywał Czcigodny Ks. Prałat Augustyn. Składamy Ks. Prałatowi najlepsze  życzenia, zdrowia Bożego błog. Uroczystośći imieninowe odbędą się w przyszłym tygodniu.
  8.   Bóg zapłać za ofiary na kościół:
    1. Pewna rodzina z Gołkowic Dolnych.
    2. Pewne osoby: z Grybowa i Nowego Sącza.
    3. osobom i rodzinom anonimowym  i tym, które wpłaciły ofiary na konto parafialne.  Bóg zapłać.
    4. Dziękuję za ofiary na witraż do nowego kościoła.
  9. Prośba o złożenie ofiar na nowy kościół
  10. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazety: Gość Niedzielny; Niedziela, Przewodnik.
  11.  W przyszła niedzielę do puszek będą zbierane ofiary na relikwiarz Świętego Maksymiliana Kolbego.
  12.  Losowanie nagród z cegiełek i losów z loterii odbędzie się dzisiaj po Mszy Św. o godz. 12.00. w przyszła niedzielę po Mszy Św. o godz. 10.30, około 11.20. Losowanie głównej nagrody samochodu i innych nagród odbędzie się 13 września po Mszy Św. o godz. 10.30 . Zapraszamy do nabywania cegiełek i losów z loterii.
  13.  Ogłodzenie Pani Dyrektor ze Szkoły Podstawowej z Gołkowic.
  14.  Życzymy wszystkim dobrego odpoczynku w ostatnich dniach wakacji i błogosławieństwa we wszelkich pracach.