Ogłoszenia parafia Gołkowice 21 czerwiec 2020 r

1. Przeżywamy XII Niedzielę Zwykłą. Msze Św. o godz. 7.00; o godz. 8:00 (w Skrudzinie); 9:00; 10:30 i 12:00. Po południu o godz. 14.50 / wcześniej/ Nieszpory i Msza Święta .
  2. Dziękuję za  wszystkie ofiary składane na budowę kościoła i utrzymanie parafii.
  3. Po Mszach Św. przy kościele  i w zakrystii można nabywać losy  Loterii Św. Antoniego i losy z Loterii Fantowej, nagrody odbieramy w budynku gospodarczym. Do wygrania jest wiele cennych rzeczy, w tym samochód osobowy.
  4. W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 10.30 – przed kościołem odbędzie się pierwsze losowanie nagród z loterii fantowej/ 5 nagród/ i z cegiełek Św. Antoniego/5 nagród/. Trzeba przynieść na to losowanie kupony z tych loterii.
  5. We wtorek i o 17. 40 koronka i nowenna do Św. Antoniego.
  6. W środę o godz. 17:30 Godzinki i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  7. W środę przeżywamy uroczystość  narodzenia Świętego Jana Chrzciciela .
  8. W czwartek modlitwy do Świętej Rity.
  9. W sobotę  wspomnienie NMP Nieustającej Pomocy.
  10.  W przyszły poniedziałek – 29 czerwca –  Uroczystość Piotra i Pawła. Msze Św. o godz.: 7.00; 8.00: w kaplicy; 9.00; 10.30 i 18.00. Nie ma Mszy Św. o godz. 12.00.
  11.  Dziękujemy za ofiary na kościół również za ofiary na kościół:Narzeczeni: Ewa Kmiecik i Michał Biszczonik
    1. Rzepiel Helena z Gołkowic Dolnych
    2. Bolesław Warzecha z Gołkowic Górnych
    3. Pewna osoba z Gołkowic Dolnych
    4. osobom i rodzinom,  które prosiły o anonimowość oraz wpłaciły ofiary na   konto parafialne . Bóg zapłać.
  12.  Serdecznie dziękujemy za ofiary na witraż Świętego Antoniego
    1. Wanda i Marian Dąbrowski z Gołkowic Dolnych
    2. Pewna Rodzina z Gołkowic Dolnych
    3. Banach Maria i Józef z Gołkowic Górnych
    4. Pewna osoba z Gabonia Praczki
    5. Osoby i rodziny, które wpłaciły na konto parafialne Bóg zapłać
  13. Zapowiedzi przedmałżeńskie
  14.  Msza Święta na zakończenie roku szkolnego dla Szkoły Podstawowej w Gołkowicach w niedzielę 28 czerwca o godz. 10.30 – przychodzą rodzice z dziećmi i młodzieżą. Zakończenie roku szkolnego w Gołkowicach  odbędzie się w formie spotkań z wychowawcami zgodnie z harmonogramem wysłanym uczniom i rodzicom. Nie będzie apelu. Na Mszę Św. zapraszamy indywidualnie.
  15. Dla szkoły Podstawowej w Skrudzinie w piątek – 26 czerwiec – o godz. 9.00 w kaplicy. Później spotkanie z wychowawcami poszczególnych klas w szkole.
  16.  Spotkanie młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania we wtorek. Zapraszamy na Mszę Św. o godz. 18.00 i spotkanie po Mszy Św. Bierzmowanie będzie 30 czerwca w Podegrodziu.
  17.  Spotkanie kandydatów na ministrantów w czwartek o godzinie 17.00. Serdecznie zapraszamy chłopców by zapisywali się na ministrantów, by służyć Bogu i ludziom.
  18. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazety: Gość Niedzielny; Niedziela, Przewodnik
  19.  Zapraszamy do nabywania cegiełek Świętego Antoniego i losów z loterii fantowej.
  20. Wszystkim solenizantkom i solenizantom składamy najlepsze życzenia, szczególnie noszącym imię Świętego Jana – szafarzom, przewodniczącemu Rady Parafialnej.