Ogłoszenia parafia Gołkowice 2 sierpień 2020 r

1. Przeżywamy XVIII Niedzielę Zwykłą. Msze Św. o godz. 7.00; o 8:00 (w Skrudzinie); 9:00, 10.30 i o 12:00. Po południu o godz. 14.50/wcześniej/ Nieszpory i Msza Święta.
  2.  Dzisiaj zmiana tajemnic w Różach. Niedziela adoracyjna.
  3. Bóg zapłać za ofiary składane  na budowę kościoła, utrzymanie naszej parafii i na witraż.
  4. Witamy w naszej parafii i naszych rodzinach wszystkich, którzy przybyli na czas odpoczynku, urlopów  i wakacji.
  5. We wtorek o 17.40 koronka i nowenna do Św. Antoniego. Wspomnienie Świętego Jana Vianneya, patrona proboszczów.
  6. W środę Godzinki i nowenna od Matki Bożej.
  7.  W czwartek Spowiedź Święta przed Pierwszym piątkiem miesiąca od godz. 15.00 z pół godzinną przerwą o godz. 16.00.
  8. W czwartek przeżywamy Święto Przemienienia Pańskiego. Msze Św. rano i wieczorem.
  9. W tym tygodniu przeżywamy:
    1. Pierwszy czwartek miesiąca
    2. Pierwszy Piątek miesiąca. Kapłani do chorych pojadą od godz. 8.00. W piątek wspieramy misje święte modlitewnie, duchowo i materialnie.
  10. W sobotę wspomnienie Św. Dominika.
  11.  W przyszłą niedzielę składka na budowę nowego kościoła – jest wykonywanie wiele prac.   Wspierajmy to wielkie i piękne dzieło.
  12. Bóg zapłać za ofiary na kościół:
    1. Pewna rodzina  z Gabonia Praczki
    2. Pewnej Rodzinie i firmie z Gołkowic Dolnych
    3. Nowożeńcy: Katarzyna Szewczyk i Tomasz Zając
    4. Z Mszy Św. od uczestników pogrzebu + Śp. Janiny Pasoń .
  13. Dziękujemy za ofiary na witraż:
    1. Maria i Andrzej Kwiatkowski ze Skrudziny
    2. Janik Marek z Gołkowic Górnych
    3. Osoby i rodziny, które wpłaciły ofiary na konto parafialne oraz anonimowe. Bóg zapłać
  14.  Dziękujemy za piękne kwiaty ofiarowane do kościoła. Bóg zapłać.
  15.  Bóg odwołał do wieczności: Janinę Pasoń ze Skrudziny. Dziękujemy Rodzinie  za ofiary od uczestników pogrzebu przekazane na budowę kościoła. Bóg odwołał do wieczności + Irenę Plata z Działów Skrudzińskich, w Jej intencji zostanie odprawionych 10 Mszy Św. od uczestników pogrzebu i inne zamówione.
  16. Przy wyjściu z kościoła można nabyć  różne gazety.
  17.  Wszystkim pracującym i  rolnikom w ciężkich pracach  oraz przeżywającym wakacje przekazujemy Boże błogosławieństwo i dar modlitwy.