Ogłoszenia parafia Gołkowice 19 kwiecień 2020 r

1. Przeżywamy 2 Niedzielę Wielkanocną. Niedzielę Miłosierdzia Bożego. Msze Św. o godz. 7.00; o godz. 8:00 (w Skrudzinie); 9:00, 10:30; o 12.00: po południu o godz. 15.00 Modlitwy do Miłosierdzia Bożego i Msza Św. Rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia.
  2. Dziękujemy za ofiary składane i wpłacane na konto parafialne na utrzymanie parafii i na Caritas, pomoc potrzebującym.
  3. We wtorek modlitwy do Świętego Antoniego: o 17.40 koronka i nowenna.
  4. W środę godzinki i nowenna do MBNP o godz. 17.30
  5.  W środę i piątek Msze Święte w kaplicy w Skrudzinie o godz. 17.00.
  6. W czwartek uroczystość Świętego Wojciecha Biskupa i Męczennika, głównego patrona Polski. Święto Akcji Katolickiej .
  7. Parafialny Oddział Akcji Katolickiej w naszej Parafii przezywa 15 – lecie swojego istnienia. Dziękujemy Akcji Katolickiej za wszelka działalność dla dobra naszych rodzin, Parafii, Kościoła i Ojczyny. Otoczmy cała Akcje Katolicka wdzięczna modlitwą.
  8. W czwartek modlitwy do Świętej Rity.
  9. W sobotę Święto Świętego Marka Ewangelisty.
  10.  W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać niedziele biblijną. We wszystkich kościołach naszego kraju będziemy przeżywać w dn. 26 kwietnia 2020 roku czwarte Narodowe Czytanie Pisma Świętego. Tak swoim hasłem jak i wybranymi do wspólnotowej lektury tekstami z Ewangelii według św. Mateusza nawiązuje ono do 100. rocznicy urodzin Karola Wojtyły – św. Jana Pawła II. Ten wielki Papież przez cały swój pontyfikat głosił Ewangelię wszystkim narodom świata. Patronat honorowy: przewodniczący episkopatu i premier Mateusza Morawiecki.
  11. W imieniu całej parafii dziękuję za ofiary na kościół:Pewna rodzina i pewna osoba z Gołkowic Dolnych
  12. Pewnej osobie z Gołkowic Górnych
  13. Osobom i rodzinom anonimowym i tym, którzy wpłacili ofiary na konto parafialne.
  14. Zapowiedzi przedmałżeńskie.
  15.  Przy wyjściu z kościoła w babińcu można nabyć sakramentalia, książeczki, wkłady do zniczów i inne .
  16.  W budynku gospodarczym, od strony ulicy można nabyć rzeczy do dezynfekcji, dzisiaj po Mszach Świętych w tygodniu po Mszach Św. i w godzinach od 8.00 do 10.00 i 16.do 17.00.
  17. W budynku gospodarczym od strony plebani znajdują się toalety. W toaletach są położone płyny do dezynfekcji rąk.
  18. Zapraszamy na transmisję Mszy Św. i nabożeństw: w niedzielę o godz. 9.00 i 15.00 w języku portugalskim dla wiernych w Brazylii oraz w tygodniu codziennie o godz.18.00 i nabożeństwa przed Mszą Świętą.

Ks. Proboszcz Kazimierz Koszyk