Ogłoszenia parafia Gołkowice 19 kwiecień 2020 r

 1. Przeżywamy 2 Niedzielę Wielkanocną. Niedzielę Miłosierdzia Bożego. Msze Św. o godz. 7.00; o godz. 8:00 (w Skrudzinie); 9:00, 10:30; o 12.00: po południu o godz. 15.00 Modlitwy do Miłosierdzia Bożego i Msza Św. Rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia.
 2. Dziękujemy za ofiary składane i wpłacane na konto parafialne na utrzymanie parafii i na Caritas, pomoc potrzebującym.  
 3. We wtorek modlitwy do Świętego Antoniego: o 17.40 koronka i nowenna. 
 4. W środę godzinki i nowenna do MBNP o godz. 17.30
 5.  W środę i piątek Msze Święte w kaplicy w Skrudzinie o godz. 17.00.
 6. W czwartek uroczystość Świętego Wojciecha Biskupa i Męczennika, głównego patrona Polski. Święto Akcji Katolickiej .
 7. Parafialny Oddział Akcji Katolickiej w naszej Parafii przezywa 15 – lecie swojego istnienia. Dziękujemy Akcji Katolickiej za wszelka działalność dla dobra naszych rodzin, Parafii, Kościoła i Ojczyny. Otoczmy cała Akcje Katolicka wdzięczna modlitwą.
 8. W czwartek modlitwy do Świętej Rity.
 9. W sobotę Święto Świętego Marka Ewangelisty.
 10.  W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać niedziele biblijną. We wszystkich kościołach naszego kraju będziemy przeżywać w dn. 26 kwietnia 2020 roku czwarte Narodowe Czytanie Pisma Świętego. Tak swoim hasłem jak i wybranymi do wspólnotowej lektury tekstami z Ewangelii według św. Mateusza nawiązuje ono do 100. rocznicy urodzin Karola Wojtyły – św. Jana Pawła II. Ten wielki Papież przez cały swój pontyfikat głosił Ewangelię wszystkim narodom świata. Patronat honorowy: przewodniczący episkopatu i premier Mateusza Morawiecki.
 11. W imieniu całej parafii dziękuję za ofiary na kościół:Pewna rodzina i pewna osoba z Gołkowic Dolnych
 12. Pewnej osobie z Gołkowic Górnych
 13. Osobom i rodzinom anonimowym i tym, którzy wpłacili ofiary na konto parafialne.
 14. Zapowiedzi przedmałżeńskie.
 15.  Przy wyjściu z kościoła w babińcu można nabyć sakramentalia, książeczki, wkłady do zniczów i inne .
 16.  W budynku gospodarczym, od strony ulicy można nabyć rzeczy do dezynfekcji, dzisiaj po Mszach Świętych w tygodniu po Mszach Św. i w godzinach od 8.00 do 10.00 i 16.do 17.00.
 17. W budynku gospodarczym od strony plebani znajdują się toalety. W toaletach są położone płyny do dezynfekcji rąk.
 18. Zapraszamy na transmisję Mszy Św. i nabożeństw: w niedzielę o godz. 9.00 i 15.00 w języku portugalskim dla wiernych w Brazylii oraz w tygodniu codziennie o godz.18.00 i nabożeństwa przed Mszą Świętą.

Ks. Proboszcz Kazimierz Koszyk