Ogłoszenia parafia Gołkowice 18 Październik 2020 r

1. Przeżywamy 29  Niedziela – Niedziela Misyjna. Msze Św. o 7.00; 8.00 (w kaplicy); 9.00; 10.00 – KSM przedstawi program o Księdzu Jerzym Popiełuszko;  10.30;12.00 i o 15.00 Różaniec i Msza Święta. Rozpoczynamy tydzień misyjny.
  2. Dziękujemy za ofiary składane na budowę nowego kościoła.
  3. We wtorek modlitwy do Św. Antoniego. Wspomnienie Św. Jana Kantego.
  4. W środę o godz. 17.30  Godzinki  i nowenna  do Matki Bożej.
  5. W czwartek modlitwy do Św. Rity . Wspomnienie liturgiczne wspomnienie św. Jana Pawła, papieża.
  6. W przyszłą niedzielę Uroczystość Poświęcenia miejscowego kościoła.
  7. W przyszłą niedzielę rozdawanie nagród w konkursie, podczas katechezy, a w kaplicy po Mszy Św. o godz.8.00.
  8. W kościele i naszej parafii jest zwyczaj składania wypominków . Wypominki to publiczna modlitwa kościoła i wielka pomoc dla zmarłych cierpiących w czyśćcu. W wypominkach rocznych wypisujemy tylko najbliższe, najważniejsze osoby, w listopadowych wszystkie osoby.  Przy wyjściu z kościoła i w zakrystii są kartki na wypominki.
  9. Przygotujmy cmentarz, groby naszych bliskich na zbliżające się uroczystości
  10.  Zabierzmy kartki na wypominki roczne i listopadowe.
  11.   Bóg zapłać za ofiary na kościół:
    • Pewna osoba i pewna Rodzina z Gołkowic Dolnych.
    • Pewna Rodzina z Naszacowic
    • Wszystkim ofiarodawcom anonimowym i tym, którzy ofiary wpłacili na konto. Bóg zapłać.
  12.  Bóg odwołał + Śp. Teresę Zarabską z Gołkowic Górnych. Pogrzeb we wtorek o godz.12.00. Wyprowadzenie z kaplicy cmentarnej o godz.11.15; o godz.11.30 Różaniec w Kościele. Módlmy się o zbawienie Jej duszy i pociechę dla rodziny.
  13.  Dziękujemy dzieciom, młodzieży, rodzinom za wykonanie pięknych różańców. Dziękujemy właścicielom i pracownikom Sklepu ABC z Gołkowic Górnych: Małgorzacie i Marianowi Niemiec za wykonanie pięknych nagród za różańce.
  14.  Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazety: Gość Niedzielny; Niedziela, Miłujcie się.
  15.  Zwróćmy uwagę: z soboty na niedzielę: z 24  na 25 października,  nastąpi zmiana czasu.

Ks. Proboszcz Kazimierz Koszyk