Ogłoszenia parafia Gołkowice 18 maj 2020 r

1. Przeżywamy VI Niedzielę Wielkanocną. Msze Św. o godz. 7.00; o godz. 8:00 (w Skrudzinie); 9:00; 10:30 i 12:00. Po południu o godz. 15.00 Nabożeństwo majowe i Msza Św.
  2. Dziękuję za  wszystkie ofiary składane na budowę kościoła i utrzymanie parafii.
  3. W tym  tygodniu:  dniach od 18 maja do 20 maja 2020 roku będziemy przeżywać  Dni Krzyżowe – dni modlitw o urodzaje przed Wniebowstąpieniem: po Mszach Św.  wieczornych o godz. 18.00  modlitwy o urodzaje odbędą się w kościele ze względu na obecna sytuację. Zapraszamy na modlitwę o urodzaje wszystkich, a szczególnie w:
    1. Poniedziałek mieszkańców Gabonia Praczki i Skrudziny, mieszkańców Tłoków
    2. Wtorek mieszkańców Gołkowic Dolnych
    3. W środę mieszkańców Gołkowic Górnych
  4. W poniedziałek, 18 maja obchodzimy 100. rocznicę urodzin Jana Pawła II. Z tej okazji zostało przygotowanych szereg uroczystości i propozycji upamiętnienia papieża Polaka. Z powodu zagrożenia epidemicznego, większość jubileuszowych wydarzeń odbędzie się w przestrzeni online./ zechciejmy uczestniczyć w tych uroczystościach poprzez różne media/.
  5.  We wtorek i o 17.40 koronka i nowenna do Św. Antoniego.
  6. W środę o godz. 17:30 Godzinki i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  7. W czwartek modlitwy do Świętej Rity
  8. W piątek wspomnienie Świętej Rity. Po Mszach Świętych poświęcenie róż. Róże ze szczególnym błog. Św. Rity zabierzemy do naszych domów.
  9. W piątek rozpoczęcie Nowenny do Ducha Świętego przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
  10. Msze Święte w kaplicy w Skrudzinie w poniedziałek, wtorek i środę o godz. 18.00 a czwartek, piątek i sobotę o godz. 7.00.
  11. Uprzejmie i gorąco proszę przedstawicieli Rad, osób które zbierają fundusze oraz grupowych, aby w najbliższym czasie,  zbierać ofiary. Zostało wykonanych wiele prac musimy spłacić materiały i wykonane prace. Bóg zapłać za pomoc i zrozumienie.
  12.  W tym roku nie będzie festynu. Organizujemy loterie i cegiełki Świętego Antoniego przy kościele i w budynku gospodarczym .
  13. Uprzejmie proszę o pomoc z zorganizowaniu festynu. Składanie różnych rzeczy na loterie.
  14. Dziękujemy pewnym osobom za ofiarowanie na cegiełki samochodu osobowego.
  15.  W imieniu całej parafii dziękuję za ofiary na kościół:
    1. Tomasz Waksmundzki z Nowego Sącza .
    2. Pewna Rodzina z Naszacowic
    3. Józefa Florek z Gołkowic Dolnych za ofiary: na witraż i na cegiełki
    4. osobom i rodzinom  anonimowym i tym, które wpłaciły ofiary na konto. Bóg zapłać.
  16. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazety: Gość Niedzielny; Niedziela.
  17. Prosimy o składnie ofiar na witraż, który funduje nasza Parafia. Można osobiście fundować witraż .
  18. Zapraszamy na spotkania formacyjne dzieci I Komunijne wraz z jednym 1 rodzicem, przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa /tzn. założenie maseczek i zachowaniu w kościele odległości miedzy sobą  – obok rodzica może siedzieć dziecko/:
  19. we wtorek w kaplicy w Skrudzinie na godz. 16.15 a potem na Mszę św. w intencji dobrego przygotowania i przeżycia I spowiedzi i Komunii św. od Rodziców \
  20. w środę kl. 3a – po Mszy św. i nabożeństwie majowym w Gołkowicach- w czwartek kl. 3b, także po Mszy św. i nabożeństwie majowym w Gołkowicach.