Ogłoszenia parafia Gołkowice 15 Listopad 2020 r.

1. Przeżywamy XXXIII  Niedzielę. Msze Św. o 7.00; 8:00 (w Skrudzinie); 9:00, 10.15(katecheza); 10.30 i  o 12:00. Po południu o godz. 14.50/wcześniej/ modlitwy za zmarłych i Msza Św.
  2. Bóg zapłać za wszystkie ofiary na budowę kościoła.
  3. Przez cały tydzień modlitwy  i  wypominki  o godz. 17.30. ( z wyjątkiem środy)
  4. Msze Św. w kaplicy w środę i piątek o 17.00. Przed Mszą Św. modlitwy za zmarłych.
  5. We wtorek  modlitwy do Św. Antoniego. Wspomnienie Św. Elżbiety Węgierskiej.
  6. W środę  o godz. 17:30 godzinki i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i wspomnienie błogosławionej Karoliny .
  7. W czwartek modlitwy do  Rity
  8.  W piątek wspomnienie Św. Rafała Kalinowskiego.
  9. W przyszłą niedzielę uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Święto patronalne Akcji Katolickiej oraz Liturgicznej Służby Ołtarza i Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży.
  10. W przyszłą  niedzielę wspomnienie  Św. Cecylii Patronki muzyki i śpiewu kościelnego. Składamy życzenia organistom, chórowi, scholom. Dziękując im za piękne śpiewy  prośmy Św. Cecylię o pomoc i opiekę. Na Mszy Św. o godz. 12.00 będziemy modlić się za chór i ich rodziny.
  11.  W niedzielę 22 listopada o godz.10.30 przyjęcie aspirantów do grona ministrantów oraz chłopców do grona aspirantów. Zapraszamy rodziców i rodziny.
  12. Bóg zapłać za ofiary na kościół:
    • Ksiądz Stanisław Sowiński = 1000 zł
    • Pewne osoby z Podegrodzia
    • Pewna rodzina z Gołkowic Dolnych.
    • Wszystkim ofiarodawcom anonimowym i tym, którzy wpłacili ofiary na konto,  Bóg zapłać.
  13.  Spotkanie aspirantów: w Gołkowicach w czwartek godzinie 17.00.
  14.  Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazety: Gość Niedzielny; Niedziela.
  15.  Przy wyjściu z kościoła można i trzeba nabyć świece na stół wigilijny i świąteczny.

Ks. Proboszcz Kazimierz Koszyk