Ogłoszenia parafia Gołkowice 12 lipiec 2020 r

1. Przeżywamy XV Niedzielę Zwykłą. Msze Św. o godz. 7.00; o godz. 8:00 (w Skrudzinie); 9:00, 10.30. i 12.00.  Po południu o 14.50/wcześniej/ Nieszpory i Msza Święta.
  2. Witamy w naszej parafii i naszych rodzinach wszystkich, którzy przybyli na czas odpoczynku i wakacji.
  3. Dziękuję za ofiary składane dzisiaj na budowę nowego kościoła. Wspierajmy to wielkie i piękne dzieło.
  4. Losowanie nagród odbędzie się dzisiaj po Mszy Św. 9.00 około 9.50. W przyszłą niedzielę losowanie nagród odbędzie się po Mszy Św. o godz. 7.00 czyli około 7.50. Trzeba przynieść kupony.
  5. Zapraszamy do nabywania cegiełek i losów z loterii.
  6. W poniedziałek wspomnienie Św. Andrzeja Świerada i Benedyka, pustelników, patronów naszej diecezji.
  7. W poniedziałek będziemy przeżywać Nabożeństwo Fatimskie – 13 lipca. O godz. 17.30 Różaniec – prosimy, aby Różaniec prowadziło Koło Radia Maryja. O godz. 18.00 Msza Św. i po Mszy Świętej procesja z lampionami wokół kościoła.  Uroczystościom będzie przewodniczył Ksiądz  Proboszcz Paweł Kubani z Parafii Brata Alberta w Krakowie. Serdecznie wszystkich zapraszam.
  8. We wtorek modlitwy do Świętego Antoniego. O 17.40 koronka i nowenna .
  9. W środę o godz. 17:30 Godzinki i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Wspomnienie Św. Bonawentury.
  10. W czwartek  wspomnienie NMP z Góry Karmel. Modlimy się do Św. Rity.
  11.  W tym roku nie będzie odpustu u Sióstr Zakonnych.
  12.  W sobotę wspomnienie Św. Szymona z Lipnicy
  13.  Wszystkim solenizantkom i solenizantom składamy najlepsze życzenia.
  14.   Informacja na temat  Pieszej pielgrzymki z Tarnowa do Częstochowy …( patrz kartka)
  15.  Bóg zapłać za ofiary na kościół:
    1. Pewna Rodzina z Gołkowic Górnych
    2. Niemiec Helena z Gołkowic Górnych
    3. osobom i rodzinom, którzy wpłacili ofiary na konto i anonimowym Bóg zapłać
  16.  W imieniu całej Parafii dziękujemy za ofiary na witraż:
    1. Ks. Kanonik Stefan Tokarz
    2. Teresa i Jan
    3. Pewna rodzina z Nowego Sącz i Marcinkowic.
  17.  Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazety: Gość Niedzielny; Niedziela, Przewodnik Katolicki, Promyczek Dobra Imały Promyczek Dobra.
  18.  Wszystkim rolnikom w pracach oraz przeżywającym wakacje i urlopy przekazujemy Boże błogosławieństwo i dar modlitwy.